Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen szültél, ha már...

Hány hetesen szültél, ha már idő előtt kinyílt a méhszájad, vagy megrövidült a méhnyakad?

Figyelt kérdés

Az idő előttnél azt értem, hogy akár az első trimeszterben, de mindenképp a 20.hét előtt!

Írd meg a méhszáj nyílás mértékét és hogy mit kellett rá szedned.


2009. máj. 24. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nem nyilt ki,de megrövidült 1 cm.-re 19 hetesen.Kétszer feküdtem vele kórházban.39.héten szültem.Sokat pihenj és ne emelj,vigyázz magadra!Nekem szednem nem kellett semmit,csak amikor benn voltam.
2009. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a 19.-i héten rövidült 1 cm-mel a méhnyak (a külső méhszáj). A papíromra azt írták C= 2000. Feküdnöm kellett, 3X2 Magne B6-ot és 6Xfél tabletta salbutamolt szedtem. A 38. héten szültem. Kórházba előtte nem kellett mennem. Pihenj sokat! Te mit szedsz, mit javasolt az orvos?
2009. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!