Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki barnázásra...

Van itt olyan aki barnázásra nem kapott semmilyen gyógyszert? Minden rendben volt végül? Mennyi idő alatt múlt el a barnázás?

Figyelt kérdés
És hány hetesek voltatok?
2012. jan. 9. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem volt többször is barnás folyásom. Először kb.13-14 hetesen 1-2 napig! Aztán elmúlt. Következő hónapban megint volt, és ez még egyszer megismétlődött!Nem volt nagy mennyiség és 1-2 napon belül elmúlt minden alkalommal!

Mindig megmondtam az orvosomnak, aki nem írt rá semmit, és szerencsére nem is volt gond!

Aztán 27 hetes voltam, mikor vér volt a vizeletemben ,akkor megint megvizsgált és kiderült hogy egy csúnya hüvely gyulladásom van, erre már kaptam hüvelytablettát! Akkor véreztem is 3 napig!Szerencsére helyre jöttem!

Most 35+2 hetes kismama vagyok!Szóval nem volt egyszerű!Nagyon izgultam mindig, de a dokim rendes volt, meg a szülésznőm is és megnyugtattak!

2012. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
10 hetesen nekem is volt. Mielőtt gyógyszert kezdtem el szedni, nagyon felment a lázam. Úgyhogy a bigyószedés elmaradt, barnázásra legalábbis. Valami vírus volt, doki szerint amiatt volt a barnázás is.
2012. jan. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 5 hetesen volt barnázásom,majdnem 1 hétig.doki nem adott rá semmit,nem is mondott semmit.rndesen be voltam parázva egy ideig.azóta már megszültem.41.héten,egészséges nagyfiút,most 2 éves és egy igazi rosszcsont :)
2012. jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem többször is volt az elején (utolsó a 12. héten), napi 3*1 E-vitamint és magnéziumot kellett rá szednem, gyógyszert nem. Ágynyugalom volt még elrendelve :)

Minden alkalommal teljesen elmúlt két-három nap után. Most a 37. hétben járunk, remélem minden rendben velünk :)

2012. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.héten kezdődött, 2hétig tartott. 6.héten orvos is megvizsgált, kisebbnek érezte a méhemet, mint aminek kellett volna lennie ,elküldött másnap u.h.-ra (a papírra rá volt írva "missed ab?", gondolhatod hogy féltem). Uh-n minden rendben volt. Semmit nem írt fel. 8. héten ismét barnáztam, kb egy hétig.


Most 2 éves a lányom.

2012. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!