Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kibírtátok a szülés utáni...

Ti kibírtátok a szülés utáni 6 hetet együttlét nélkül?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom 6 hétig van eltiltás szülés után. Márciusban fogok szülni, de már előre félek az utána elkövetkező 6 héttől, hogy miként fogom/fogjuk kibírni a párommal egymás nélkül.

Nekem az első babám elment, utána 3 hétig kellett volna várni, de aznap mikor hazamentem már együtt voltunk... Nagyon magam alatt voltam és szükségem volt egy kis gyengédségre...Mondjuk az azért más volt...


2012. jan. 10. 09:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha lesz egy olyan gátmetszésed mint nekem volt, nem fogsz mág a szexre gondolni sem.
2012. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ohhh... :(
2012. jan. 10. 09:12
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe se fog jutni.A párodat meg tudod máshogy kényeztetni. Mi 6 hét után próbálkoztunk, de pokolian fájt, úgyhogy hagytuk is. 3 hónappal a szülés után próbálkoztunk újra, az is rettentően fájt, de legalább már sikerült bevarázsolni. Fél év telt el, mire helyrejöttek a dolgok. Kívánom, hogy Neked könnyebb legyen! (amúgy nagyon pici gátmetszésem volt, szóval nem is csak ettől függ).
2012. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Köszönöm a jókívánságot! :) Aranyos vagy! :) Én is remélem a legjobbakat...
2012. jan. 10. 10:00
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe sem fog jutni...aludni akarsz majd, de ha mégis, ajánlom, szerezzetek be fél liter síkosítót...
2012. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem túl bíztató, amiket írtok... Azt hittem nem lesz ilyen rossz a helyzet utána... :S
2012. jan. 10. 10:21
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

6 hétig nemhogy szexelni, ülni sem tudtam... Komolyan, csak feküdtem, állva max fél óra.

De, hogy ne ijedj meg, olvastam itt ellenpéldákat, remélem ők is írnak majd!(:

Könnyű szülést, gyors felépülést!

2012. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem úgy lesz, ahogy kívánjátok! És sajnállak Titeket!
2012. jan. 10. 10:55
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szültem ugyan, még csak 13 hetes kismama vagyok. Nekünk egyáltalán nem lehet a 6. héttől a terhesség alatt egyáltalán, mert nekem is volt egy vetélésem, most pedig vérezgetek. Persze nyilván más így, hogy tudom, muszáj kibírni a babám életben maradása érdekében, de egész jól megy. A kényszer nagy úr :)
2012. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy vetélés után se bírtam... Igaz akkor a lelki fájdalom olyan nagy volt, hogy szükségem volt nagyon a páromra... Így lehet, hogy jobban fogom bírni, hisz ott lesz a pici, aki eltereli a figyelmem... :)
2012. jan. 10. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!