Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba faros marad végig,...

Ha a baba faros marad végig, akkor 100%, hogy császároznak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy megy ez, ha a baby faros marad, esélyt sem adnak rá, hogy anyuka megszülje? 37 hetes faros pocaklakó anyukája
2012. jan. 10. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kórháza és orvosa válogatja! Ma már ritkán engedik mert félnek a műhiba perektől, nekem is császárom volt farfekvés miatt!
2012. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem minden esetben császároznak,én simán szültem a faros babámat,de ő viszonylag kis súlyú volt.

Még eszembe jutott,hogy egyik ismerősöm is simán szülte a faros babáját,és ott 4 kg felett volt a baba.

Szóval ne aggódj,csak a legvégső esetben császároznak.

2012. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon adnak esélyt. Nekem azt mondta a doki, hogy ha a 3. baba lenne, talán megpróbálhatnánk a sima szülést, de így, hogy az első ő nem javasolja, sőt valószínűleg egy orvos sem a kórházból. Nem nagyon mernek kockáztatni, mert a babának is súlyos problémái lehetnek, és az anyának is. "Gondolom senki nem akarná tolószékből nézni a beteg kisbabáját." Ezt a doki mondta. Van még addig időd, akár az utolsó pillanatban is megfordulhat!
2012. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Feküdj le az ágyra, lazulj el, csukd be a szemed és gondolatban beszélj a babához. Mondd neki, hogy nagyon szeretnéd, ha gond nélkül születne (egészségesen, könnyen stb.) és kérd meg, hogy segítsen neked. Mondd el neki, mit kell tenni ehhez: forduljon meg, hova tegye a fejét stb., és képzeld is a szemed elé, ahogy csinálja. Ha elsőre nem sikerül, próbáld másnap, harmadnap.

Sikerülni fog! A babák nagyon fogékonyak az ilyen üzenetekre.

2012. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim nem engedte volna megszülni simán. Azt mondta, ha faros marad tuti megcsászároz (első baba). Sokáig volt faros a babám, de aztán befordult.

Viszont egyik ismerősöm faros baba miatt programozott császárra készült, de a baba előbb elindult kifelé, és olyan gyorsan zajlott minden, hogy simán megszületett természetes úton. Pedig az ő dokija sem akarta engedni először.

Dokifüggő.

2012. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 4-es válaszoló, ki fogom próbálni, köszönöm!!!
2012. jan. 10. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Nahát meglepődtem,nem is gondoltam volna,hogy a legtöbb esetben császár a vége.Engem tényleg nem kérdeztek meg,fel sem merült a császár,nekem is első baba volt.

2012. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 2. babámat várom.37.hétben járok,még mindig faros,a doktornőm azt mondta,ha popsival indul el,akkor megpróbáljuk simán megszülni.Ha esetleg a lábával akarna,vagy keresztbe fordul,akkor császár.

2012. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most jöttem haza a kórházból.

Az egyik szobatársamnak faros volt a picije, felvitték a szülőszobára, mondták neki, hogy várnak, hogy táguljon, aztán ha pár órán belül kinyílik 2 ujjnyira akkor várnak, hátha meg tudja szülni. Hát nem kellett pár óra sem, mert nagyon gyorsan tágult, 9kor felvitték tőlünk 2kor megvolt a babája, simán szülte, első baba volt.:)

Kórháza, orvosa válogatja tényleg. Egyébként volt ott több kismama is, aki meg tudta szülni a faros bébit, adtak rá nekik esélyt:)

Remélem neked is megengedik, hogy megszülhesd, ha megtudod:)


38hkm:)

2012. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!