Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés amikor a baba...

Milyen érzés amikor a baba megfogan? Lehet hülye kérdés csak kiváncsi vagyok rá

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, én aznap nagyon rosszul voltam, nagyon magas lett a pulzusom, és hőemelkedésem volt!akkor nem tudtam h ez azért volt!:)
2012. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyiknél sem volt más érzésem. Szerintem sokan beképzelik csak ezt. ha lenne más érzés akkor simán nem kellene ennyi teszt. de szerintem aki állítja hogy érzett valamit az csinálta a legtöbb tesztet.
2012. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és utána nem lehet olyan érzés minta ha szurkálna a méhed ? és ez mitöl van ?
2012. jan. 10. 19:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát rám ez nem igaz!én megéreztem, nem tudok beképzelni magamnak semmit, főleg ezt nem, mivel azt hittem nem is sikerült, mivel akkor mikor kellett volna nem voltunk együtt! és csak egy tesztet csináltam nemvárt előtt 3 nappal!
2012. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 gyerkőcnél se volt meg a "nagy" érzés, pedig szinte első alkalommal "megfogantak":)

Inkább csak annyi, hogy másodiknál kb. 2 hetes terhes lehettem, amikor egy ilyen lebegő-szálló érzés fogott el. Még akkor ugye nem teszteltem, de szinte biztos voltam benne, hogy ez baba lesz....:)

2012. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Most biztos megint le leszek pontozva, de fizikai lehetetlenség megérezni. A beágyazódásig nincs közvetlen fizikai kapcsolat az embrió és az anya között, tehát nem lehet érezni semmit.

Persze utólag sok kismama emlékszik úgy, hogy ő azonnal tudta, már közvetlenül az együttlét után! (a spermiumnak kb 6 óra amíg feljut a petevezetőig ahol megtörténik a megtermékenyülés, tehát ez így többszörösen hülyeség)

2012. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a második terhességem, de egyszer sem éreztem semmit. Sőt nem is számítottam rá, hogy sikerült. De az első tünetem a nemvárt elött 2-3 nappal fémes szájíz volt (mindkétszer), na ekkor már reménykedtem.
2012. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Jó szex volt, mint máskor. Vártam a menzeszt mint máskor. Nem jött meg. Na a pozitív teszt volt egy ÉRZÉS.
2012. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor én leírom az esetemet.


Férjemet 3 éve meddőnek nyilvánították, a doktorok azt mondták, hogy nulla esély van spontán babára. Két év kínlódás után fogant meg 3. lombikkal a kislányunk aki most 11 hónapos.

Namár most múlt héten egyik hajnalban felriadtam és valahogy olyan érzésem volt, hogy terhes vagyok. Pedig volt még 3 nap a mensiig. Mint egy zombi kimentem a wc-be csináltam egy tesztet, időn túl halvány halvány csíkocska lett rajta, amolyan ha akarom látom, ha akarom nem. Rá következő napokban negatív tesztek sorozata. Beszéltem a dokimmal azt mondta, hogy vagy nagyon beképzeltem magamnak, vagy biokémiai terhesség volt és felszívódott. De én csak hajthatatlan voltam és állítottam, hogy terhes vagyok.

Dokim behívott vérvételre, eredmény: BABÁT VÁROK! Nem lepődtem meg, én végig éreztem és tudtam:)


Na ehhez mit szóltok?:)

2012. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

fizikailag nem érezhetsz elvileg semmit, de agyban/lélekben ki tudja...

én semmit nem éreztem, a pozitív teszt után is kb napokkal később esett le igazán, hiába örültem neki ott rögtön akkor

2012. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!