Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két babámat is elvesztettem...

Két babámat is elvesztettem már, bele fogok őrülni. Útálom az egész világot. Miért van az hogy ahova nem kéne egyből bejön a baba és abortusz, vagy gyerekgyilkosság, máshol meg éveket küszködnek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Szia!Mert ez az élet kegyetlen!Nagyon nehéz,és küzdelem,megkell tanulnunk küzdeni akinek nem megy az elveszett ember.Nyugodjál meg,tudom nehéz,én is elvesztettem 1 babám,és most is egy fólytába retegek.Nem tudom mért oda repül a gólya ahova nem kérik,én is mikor meghalt babám hasamba,és bekellet feküdnöm befelyzésre,és oda fektetek ahol csak abórtuszos,lányok voltak,és asszonyok,végig bőgtem az egészet,és 2 évig gyászoltam őt!Vizsgáltasad ki magad,hátha ott megtudod mért is történik ez az iszonyú tragédia veled.Nekem van egy ismerős lány aki 4 babóját vesztette el,és most 4 gyerek boldog anyukája!Ne ad fel sosem,mi nők errösek vagyunk,és kitartóak!Együtt érzek veled!21 hetes kismami
2008. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre igazán nem lehet jó választ adni... Én is így jártam, az első babám a 12 hetesen ment el, utána a párommal vártunk fél évet (azt gondoltuk, talán túl korai volt). Febr. végén megint terhes lettem, de nem voltam jól. Márc.26-án elvetéltem. Akkor döntöttem úgy, hogy sz.rok bele az egész számolgatásba, akarásba. Ha jönni akar, úgyis jön a baba. És most megint terhes vagyok, 4 hetes. Nem szabad feladni a reményt, most hogy lekopogjam, jól vagyok!
2008. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szia, a barátnöm is 3 hónaposan 2 gyereket is elvesztett, mikor ö kitalálta már ugysem lesz gyereke és puff terhes lett, nem is reménykedett, tovább cigizet, és eljött a 4 hónap aztán a szülés idény mega gyerek 3 éves lesz. de azóta már volt egy korai vetélése megint , olyan volt mintha egy mensi neki. szóval fel a fejjel. szokták mondani valakire csak ránéznek.....
2008. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megértem az indulataidat, én is ilyen voltam, aztán megnyugodtam. Elvesztettünk 5 kisbabát és az orvosok csak azt mondták,hogy minden rendben van velem is meg a párommal is. Most a kezembe vettem a sorsomat és elmentem a Czeizler Endréhez és bejelentkeztem a Fülöp Vilmos doktorhoz is aki ilyen esetekkel foglalkozik. Járok természetgyógyászhoz is aki segit feldolgozni a kisbabák elvesztését. A haragod el fog múlni és meglátod leszel Te is anyuka. Én tiszta szivemből kivánom Neked.
2008. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!Igazából nekem is volt egy spontán vetélésem, én is nagyon rosszul éltem meg.

Merre fele laksz???Van egy ismerősöm, aki hasonlóképpen járt. Felkeresett egy nőgyógyász orvost Pesten. És a doki segített neki (különböző okai lehetnek), ha gondolod megadom a doki nevét, telefonszámát.

Az ismerősömnek azóta született babója, aki most 3 éves lesz.

Kitartást! Sikerülni fog!!!

15 hetes kismama

2008. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajszik :)

Hát pici fiam 21 hetesen kellett megszülnöm. Azt hittem beledöglök az egészbe. Nagyon várt baba volt. Annyit szívtam már ebbe a qva életbe, de szerencsére megtaláltam a párom, azt hittem innentől minden simán fog menni de mégsem. A pici babám beteg volt, csontfejlődési rendellenesség, amit genetika nem mutat ki előre. 20 órát vajúdtam vele mire elengedtük egymást. Aztán teljesen összeroppantam. Annyira hogy leállt mindkét petefészkem működése. Az orvosok meddőségről beszéltek. Még egy pofon. Belenyugodtam hogy saját babám nem lehet. Ha kiscigány gyerekeket kell nevelenem, akkor teszem ezt boldogan, mert ezt kaptam a sorstól. Egy év telt el, szerencsére sikerült rendbejönnöm (hormongyógyszerek stb). Nem is gondoltam rá, és sikerült ismét a baba. Annyira boldog voltam. Nem tartott sokáig. Nem is tudom mennyi idős lehettem vele mert én 7 hetet számoltam, a doki meg nagyon korai terhességet(Két héttel a poz.terhességi teszt után modták az uh-n hogy 4hetes, ami lehetetlen volt). Aztán nőtt egy picit, küzdött. De nem akart velem maradni. Szeretett, mert megúsztam a gyógykaparást, úgy ahogy volt szegénykémet a wc-ből szedtem ki bőgve. Mostmár megint ki vagyok teljesen. Mindenkinek gyereke lesz a környezetemben, mindenhol sikerül csak nálunk nem. :( . 2003 óta szeretnénk végre egy kisbabát. Remélem egyszer minden álmunk valóra válik.

A legszörnyűbb az egészben, hogy a kisfiam betegségéből kifolyólag az orvosok azt mondták, hogy 50 % esélyem van arra hogy valaha is egészséges gyermekem legyen. :( Már két 50%-ot megsirattam. A következő 50%-nak már szeretnék örülni.

Köszönöm hogy meghallgattatok!

2008. jún. 10. 14:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a veled történteket.

Nekem még szerencsére nem volt részem ebben, nem is nagyon szeretném. Nem tudom, hogy milyen érzés lehet, de így kívülállóként annyit tudnék hozzáfűzni, hogy NE ADD FEL.

Szomorú, hogy azok, akik nagyon szeretnének, szenvednek, elveszítik, azok, akik meg nem érdemelnék meg, potyogtatják kifelé magukból.

Ne add fel, ne tántorítson vissza a gondolat, hogy esetleg újra megtörténhet.

És ha végleg azt mondják, hogy nem lehet saját gyermeked, akkor fogadj örökbe, mert gyermek nélkül nem lehet élni!!!

2008. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem jártál még itt,gyere nézz be!

www.angyalokszülei.hu

Én a haldokló gyerekem fogtam a kezembe...

A kérdésedre ésszerű választ nem tudok írni.

Nagy ölelés!Mariann

2008. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nagyon sajnalom hogy ez tortenik veled. En most 37 hetes terhes vagyok es az en babamrol mar most kideritettek a magzatvizvizsgalatbol hogy a kromoszomai eltorottek es kicserelodtek. Szerencsere neki nem lesz semmi baja de amikor majd babat akar akkor lehet hogy elvetel a parja. ezzel azt akarom mondani hogy mindenfelekeppen csinaltassatok a paroddal genetikai vizsgalatot lehet hogy ez all a dolgok hattereben. Ugy hallottam dr. Czeizel Endre nagyon segitokesz es o ezekben a dolgokban nagyon otthon van!
2008. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez szőrnyű érzés lehet.Viszont nyugtasson az,hogy azt mondták nem lehet már saját gyereked,mégis teherbe estél.Most 50 % az esélyed,ami jó.Barátnőmnél 4-szer halt meg a baba.Ötödszörre összejött nekik szerencsére.
2008. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!