Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés dohányzástól?

Vetélés dohányzástól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, szégyelljem magam, hogy terhesen dohányzom, de még nem sikerült lerakni.

Napi fél dobozzal elszívok, a javát reggel ébredés után.

Nem tudtok valami tuti tippet hogy abbahagyjam?

12 hetes vagyok!


2009. máj. 25. 09:02
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Csak gondolj a gyereked életére!

Ha nagyon szeretnéd ezt a babát megteszed érte és nem szivod többet.

2009. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra a kis emberkére ott a pocakodban.Milyen kis védtelen, és ő is kap abból a fránya cigiből, gondolj csak bele.Én ezért a látványért nem tudnék rágyújtani, vagy olyat tenni amivel árthatok neki.Mindenképp tedd le.
2009. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is teszed le, próbálj naponta csak 1-2 szálat szívni.

Engem a férjem beköpött a nőgyógyászomnak. (kb 5 öt szívtam)

A doki azt monda , hogy kettőnél többet ne szívjak.

Ezt be is tartottam. Reggel, meg 4 óra körül.

2009. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is dohányoztam.Amikor megtudtam,hogy babát várok azonnal letettem,majd pár hét múlva már utáltam a szagát is!

8 hetesen elhalt a babám,2 hete műtöttek.

Azóta is bánom már,hogy amikor próbálkoztunk még nem tettem le.....!

Tudom,nem emiatt van!De akkor is!

Azóta sem dohányzom mert készülök testben és lélekben is a következő babára!

Gondolj te is arra,hogy ő is szívja!Egyél a cigi helyett egy almát! :))) az mind a kettőtöknek jól esik!

Boldog babavárást!

2009. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Akaratero kerdese meg hogy mennyire vagy tudataban annak hogy a gyermeked szenved ott bennt!Hiszen mar dobog a szive es most fejlodnek a szervei!Es vannak olyan betegsegek amit semmivel nem tudnak kiszurni,gondolom nem akarsz eleted vegeig lelkiismeretfurdalassal elni.Viszont lehet hogy szerencses leszel es makk egeszseges gyereket szulsz de egyszer csak asztmas lesz,vagy ami szamomra a legborzalmasabb:a bolcsohalal!!!A TE DONTESED
2009. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is könnyű volt leraknom, a szervezetem egyszer csak utálni kezdte, megváltozott az íze és a szaga is, és mások füstjét se tudtam elviselni. Szerintem nem okolható egyértelműen a cigi a vetélésért, más okai is lehetnek, de azt nem kell bánni, vetélés ugyanis akkor következik be, ha valami nem volt rendben a babával, és akkor jobb ha elmegy, mintha a fogyatékosan születik.

Én a biorezonanciát javaslom, bár azt nem biztos hogy terhesen elvégzik. Nem egy bonyolult művelet csak ülni kell, de terhesen ... hát nem tudom

[link]

itt olvashatsz róla. Szülés után nem sokkal viszont visszaszoktam, de ez a módszer segített. Sok sikert!

2009. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nagyon igyekezni fogok!
2009. máj. 25. 12:00
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Biztos,hogy nehéz! De gondolj bele,már most nem vigyázol a babádra,és az egészségére,mi lesz később!!! Nincs jogod károsítani más egészségét. Én is nagy bagós voltam,de amikor emgtudtam egyből letettem,és nem is hiányzik,mivel tudom hogy MIÉRT tettem le,hogy egészséges kisbabám szülessen! Egyébként a terhesség bármelyik szakaszában okzohat vetélést,koraszülést,fejlődési rendelleneséget! Gondold át!!! Meg tudod csinálni,csak AKARD!
2009. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Érdekes de én totál megundorodtam a cigitől mikor terhes lettem - szerencsém van. Már nem is tudom elképzelni milyen dohányozni pedig szerettem.:-)
2009. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem igyekezni kell aranyom, hanem kurv@ sürgősen abbahagyni. az ilyenek minek vállalnak gyereket???
2011. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!