Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés dohányzástól?

Vetélés dohányzástól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, szégyelljem magam, hogy terhesen dohányzom, de még nem sikerült lerakni.

Napi fél dobozzal elszívok, a javát reggel ébredés után.

Nem tudtok valami tuti tippet hogy abbahagyjam?

12 hetes vagyok!


2009. máj. 25. 09:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolso!Gratulalok!Valoszinu te vagy egy a sok kozul aki azert jar ide hogy vitat nyisson.Normalisan nem lehet beszelni?
2011. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A kérdés sztem önmagában elárul mindent, nem kell erről vitát nyitni. Szégyellhetné magát az a nő aki kisbabát vár és nem képes lerakni a cigit. És még tuti tippet kér???? vagy lerakod, vagy szívjad és vállald a következményeit. ennyi. Lehet felháborodni és védeni. Az is csak az illetőt minősítené. És amilyen a kérdés olyan a válasz. Nem is értem miért nyavajognak a dohányosok, hogy "jajjj nem tudom letenni" meg "miért ilyen drága a cigi". Ha nem tudod letenni, nem is akarod. Senki nem tart pisztolyt a fejedhez hogy szívd.
2011. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ja és elég szomorú, hogy a környezete eltűri! Mellettem a buszmegállóban rágyújt valaki, adok neki 10másodpercet, hogy arrébb fáradjon. Elvégre ő a kisebbség.
2011. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Es tiz masodperc utan mi tortenik?Vigyazz mert egyszer behuz neked valaki egyet ha olyan nagy hos vagy...
2011. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tudod mi szokott történni? Arrébb áll, nem pofázik vissza. ne aggódj, nem boci szemekkel kérem a vékony kis hangomon.
2011. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
K*RVA ANYÁD TE RIBANC! ha megtudnám az anyámról, hogy ezt csinálta, amíg velem volt elköltöznék és többet nem látna az életben! Van sok ismerősöm, akiknek az anyja dohányzott, az egyiknek torzak a lábujjai, a másiknak szörnyű allergiája van, a harmadik meg láncdohányos, mert születése előttől kapta a napi nikotint.
2011. jún. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 tropifrutti válasza:

Kedves előttem hozzászóló!


Én a vegyiparban dolgozom, látok, tapasztalok "érdekes" dolgokat. Nyugodt szívvel állíthatom, hogy az a városi levegő, amit belélegzünk, az a gyümölcs, amit "biotermékként" elfogyasztunk, stb, ezerszer károsabb a dohányfüstnél!

Nem is beszélve arról a rengeteg baktériumról, amiket terhes nők szednek össze a strandokról.


Ja és azt hiszem, a gyermekvállaláshoz legalább valami minimális intelligencia is szükséges!


Kérlek, dolgozz rajta!

2011. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2023. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!