Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit megfáztam és köhögök....

Kicsit megfáztam és köhögök. Elmehetek így AFP-re?

Figyelt kérdés
Még van 4napom, de holnap mennék. Vagy várjam ki, hátha rendbe jövök és menjek az utolsó nap? Volt így valaki?
2009. máj. 25. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is meg vagyok fázva.Jó hogy föltetted ezt a kérdést később visszanézek mit írtak mert kíváncsi vagyok.Jobbulást.Ja és nekem csütörtökön kéne menni.

15 h km.

2009. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A megfázás és az AFP nem ütik egymást.

Az AFPvel egy a magzat miatt/által termelődött fehérjét szűrnek az anyai vérben.

2009. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor mást nem is néznek?
2009. máj. 25. 14:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak is jobbulást!
2009. máj. 25. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk csak vizelet volt, ha van teljes vérkép is az AFP mellé, azon látszódni fog, hogy meg vagy fázva, két adat fog elviekben eltérni, ellenkező irányba mozogva, és a dokik tudni fogják, hogy az egy megfázás volt. Nyugalom.

Az AFP leleten semmi mást nem tüntetnek fel, csak azokat az AFPhez kapcsolódó adatokat, amiket nálatok szokás.

2009. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így teljes a válasz! ;)
2009. máj. 26. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!