Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a vélemény a XVII. kerületi...

Mi a vélemény a XVII. kerületi egészségházban üzemelő nőgyógyászatról?

Figyelt kérdés
Melyik dokit tudnátok ajánlani? Én elmentem a múlt pénteken Dr. Dán Pálhoz és kicsit furcsa volt nekem. Nem igazán vettem észre, hogy figyelt volna rám. Ráadásul elküldött Integrált tesztre, pedig csak 11 hetesek voltunk, így kicsik. El is küldtek a kórházból, hogy kérjek egy új leletet. Segítsetek. Köszönöm. 12 hetes mami.
2009. máj. 25. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelmetlenek és durvák.nem válaszolnak a kérdéseimre.Ez az én véleményem.Nem megyek oda többé.

Rámijesztettek h meddő vagyok,csak mert naptármódszerrel védekeztem sikeresen.Mindenáron fogigátlót akartak felírni.

Most 7 hetes kismama vagyok.

2009. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem jöttek be. Nem figyeltek rám, mikor voltam, csak egy voltam a sokszáz "lyukból" - már bocs, hogy így mondom. Én onnan átmentem a Medicalba, az jobb volt. Azóta elköltöztem és magánhoz járok. Talán próbáld meg a Medical Centert!
2009. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Dánhoz járok!

Velem rendes.Sőt ő a legrendesebb és legszimpibb orvos onnan.A Medicalba is voltam UH-n,de ott le szarták a fejemet,mert nem ott van az orvosom.

Jah, a Dán se az orvosom,nem kértem fel őt,csak mindig hozzá kérek időpontot.

Most 31 hetes kismami vagyok.

2009. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!