Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet látni Uh-n 5 hetes...

Mit lehet látni Uh-n 5 hetes terhesen? Milyennek látszik a petezsák az Uh. -n?

Figyelt kérdés

Ha valaki volt Uh-n hamarabb mint a 6.hét,mert nem győzte kivárni,vagy bármi okból...mit látott a doki?

Akkor még nem lehet látni a szivdobogást ugye?


2009. máj. 25. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
5 hetesen még nem csinál uh-t a doki,merthogy olyan pici hogy gyakorlatilag nem látni semmit.Nekem azt mondta menjek 1 hét múlva,azaz 6 hetesen.Ekkorra már látszott a szabályos kerek petezsák.
2009. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 2 héttel a nem várt után voltam, akkor még nem látszott pulzálás, aztán még 2 hét múlva kellett visszamenni, akkor már volt.
2009. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

5 hetesen még csak a szikhólyag látszik, vagyis egy gyűrűszerű "paca". Még nem fognak sem embriót, sem szívműködést látni. Ilyenkor maximum azt tudják megállapítani, hogy jó helyre ágyazódott-e be. Szerintem ha kibírod, várj még 2 hetet az első vizsgálattal!

Minden jót!

Üdv. 19 hetes km

2009. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.Én az elmaradt mensi után egy héttel mentem tehát kb.5 hetesen és egy kis "pöttyöt" láttam az uh-n,a papírra ez volt írva:Az uterus kissé nagyobb benne 15 mm-es cystosus képlet van mely petezsák lehet.2 hét múlva kontroll javasolt.én sem bírtam kivárni:)))És azóta már 1kg-os baba van a pocimban:)))

28 hetes km

2009. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!

Nekem akkor 2 baba van a hasamban.

2009. máj. 25. 14:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Ikrek?????Gratula!

előző voltam

2009. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kösz a gratulát,meg minden választ.

Kissé még mindig zavaros nekem,hogy hogyan történhetett meg,de egyéb nem lehet.Viszont nem biztos,h megmarad mindkettő.Olvastam olyant is h egyik felszívódott.

6 hetesen voltam Uh-n és a doki látott egy élő embriót szivdobogással és a méhem másik felén egy "pacát" amiben sűrübb volt a keringés.Sokáig nézegette,kereste a szivdobogást és az embriót,de a sűrűbb érhálózaton és keringésen kivül egyéb nem volt látható.Azt mondta h majd meglátjuk ,h mi lesz belőle.

2009. máj. 25. 14:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Épp a múlt héten olvastam egy cikket, hogy a sima egypetéjű ikreken kívül természetesen előfordulnak két- vagy több petéjűek is.

Eddig nincs is szenzáció. De van olyan eset, hogy a kétpetéjű ikrek nem egyidősek. Ugyanis lehet olyan, hogy az anyának egy cikluson belül kétszer van peteérése(középidőben és a vége felé), s mind a kétszer megtermékenyül egy-egy petesejt.

Ez hihetetlen dolog számomra, de létező!!!

Szóval szerintem még reménykedhetsz:-)

22 hetes pocis

2009. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Kérlek küld el azt a cikket amiben az ikrekről olvastál.

Én a diagrammomon látni sejtem a 2 ovulációt.

Köszönöm

2009. máj. 26. 10:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Válaszoltam e-mailben, majd nézd meg!

Az ott említett dokinak a honlapjával vmi van,mert nem tudom megnyitni, de találtam egy e-mail-címet is:

oooscar@freemail.hu

Minden jót és várjuk a híreket a fejleményekről:-)

2009. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!