Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyaralni fogtok terhesen? Ha...

Nyaralni fogtok terhesen? Ha igen hol, és mivel mentek, mennyi időre? Mennyi idősek lesztek akkor?

Figyelt kérdés
Mi Franciaországba megyünk ha minden össze jön. Disneyland meg párizs+pancsi. Kocsival.
2009. máj. 25. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia.Jó nyaralást nektek.Mi most sajna nem megyünk nyaralni,mert vészesen közeledik a pici érkezése:)29hetes vagyok és mire a párom megkapja a nyári szabikat már 8.5hónapos leszek,így nem kockáztatjuk meg.De ha mentünk volna az Görög lett volna.Boldog babavárást,és jó pihit nektek.29hetes km.
2009. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En augusztusban fogok szulni,ugyhogy az iden elmarad a nyaralas,pedig nagyon vagyok egy kis furdes utan,lehet azert elszaladunk valahova hetvegen,pedig nem nagyon ajanljak es felek is a strandolastol.
2009. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia. De jó lesz Nektek! Én is voltam Disneyland-ben nagyon nagy élmény! Jól fogjátok magatokat érezni. :D

Mi max hétvégékre megyünk le a Balcsira, vagy bányatózni, de nem merem bevállalni a külföldet. Én elég parázós vagyok és ha bármi lenne....szóval jobb itthon Mo-n Nekem. Monjuk én veszélyeztetett vagyok. Szeptember végére vagyok kiírva.

De nektek nagyon jó szórakozást és jó nyaralást kívánok! :)

21 hetes kismami

2009. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk augusztus 1re van kitűzve az esküvőnk. Közbe jött a babóca, így nem megyünk külföldre, hanem a Balcsihoz vagy 4 napra. Ugye most már máshova kell a pénz..
2009. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Balcsis vagyok, 9 hetes kismami. nekünk van idő még.
2009. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én október első felében szülök, de addig még sok tervünk van ;):

Június közepén Velencébe megyünk (autóval, 5 napra), júliusban belföldön, közelbe 4 napra, és még szeretnék augusztusban is elmenni vhova a közelbe az üdülési csekkeket költeni. Lehet, hogy túllövök a célon..

2009. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!!!


Mi Horvátországba megyünk június végén. Akkor leszek 28- 29 hetes. Kocsival megyünk. Remélem jó lesz, és nem lesz semmi gond!

2009. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia, Párizs biztos nagyon klassz lesz. Elvileg áprilisban mentünk volna, de már szörnyen fáradtam és lemondtuk, pedig barátokhoz mentünk volna minimál költséggel.


Azóta kiderült, hogy vérszegény vagyok, hát a fáradtság egyre rosszabb és a melegtől dagadnak a végtagjaim. Szerintem azért lesz pár nap Balcsi talán, de még meglátjuk. Rengeteg pénz kell a babára, szeptember elején itt lesz és én mindenből a legjobbat akarom neki...


Nagyon jó nyaralást nektek és csináljatok sok fotót. A pici majd elmondhatja, hogy volt Párizsban veletek :-)

2009. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 octillery ***** válasza:

Disneyland-be? Ejha, akkor nagyon vigyázz magadra és jól nézd meg hová ülsz be, vagy mire számíthatsz.

Olvasd el a táblán a figyelmeztetéseket mert pl ha magas a vérnyomásod sem ajánlják, nemhogy terhesen...

Egy élmény volt nekem ott, de pocakosan eszembe nem jutna elmenni oda.

Azért jó szórakozást.

2009. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én még dilemmában vagyok. Már befizettük az előleget egy útra, mielőtt kiderült, hogy Babónk lesz. Erdélybe mennénk egy nagyon jó társasággal. Eddig minden évben közbejött vmi, én már nagyon el szeretnék oda jutni. S jövőre megint nem lehet majd, mert pici babával tuti nem vágok neki.

A baj az, hogy júl. végén mennénk, de én akkor 29 hetes terhes leszek.

Aggódom, hogy nem lesz-e vmi bajom pont akkor, vagy fogom-e bírni az utazást.

A pocim most még nagyon kicsi, s azt modta a doki, hogy 9 hónaposan se leszek túlzottan gömbölyű (magas vagyok), de nem lehet ezt sem kiszámítani.

Most úgy vagyok vele, hogy az út előtt úgyis megyek vizsgálatra, s ha a doki engedélyezi, megyünk.

Nektek nagyon jó szórakozást Franciországban!

22 hetes km

2009. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!