Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltatok hasonló bőrelvá...

Tapasztaltatok hasonló bőrelváltozásokat a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

A terhesség alatt kijött a nyakamon egy csomó anyajegy, és szemölcs-féle képződmény. El is mentem a bőrgyógyászhoz és megnézte, bár nem volt túl alapos a vizsgálat...

Azt mondta, hogy ezek jóindulatú bőrdaganatok (fibrómák), amiket majd később le lehet égetni. Szerencsére nem nagyok, de sok van belőlük.


2009. máj. 25. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem ilyenek nem jöttek, de pattanások, amik már szinte fájnak, na azok sokan vannak a hátamon, mellkas, és arcomon. Ilyen kelés szerü. Remélem a nap legyőzi őket és eltünedeznek
2009. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a mellkasomra jöttek ilyen kis szemölcs félék. Nem hangzik tul jól,hogy bördaganat. :( És ezeket minél elöbb kezeltetni kell? Szülés után? Lesz baj,ha nem?
2009. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak:

A bőrgyógyász azt mondta, hogy akkor érdemes leégetni vagy ecsetelővel kezelni ezeket, amikor már nem szoptatok. Terhesség alatt meg hozzá sem nyúlnak.

Azt mondta ne aggódjak, ártalmatlan elváltozás, valószínű, hogy hormonális hatásra alakult ki.

2009. máj. 25. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:

ugyanez van nekem is.és sok.

+májfolt a dekoltázson és homlokon!

2009. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet már megoldódott a problémád.Nos nekem terhesség alatt a fenekemre nőtt egy,a tesómnak meg a szájában volt.Neki szülés után levették lézerrel,nekem meg mivel rossz helyen van,minden dörzsöli,hirtelen nőtt,elég nagy is,szóval sebészileg kimetszik a jövő héten.

Kicsit utánna néztem,a terhesség tényleg hajlamosít rá,és genetikai adottság is lehet rá.Nos ez igaz a családomra,mert Mamámnak az arcán,Anyunak a mellén,Nővéremnek a hátán,Hugomnak a szájában,volt.Hát ez van.

2009. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!