Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgatestből ciszta? Megmaradt...

Sárgatestből ciszta? Megmaradthat a terhesség?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál és látta a petezsákot, de még babót nem, mert még csak 5 hetes terhes vagyok. Viszont a sárgatest becisztásodott. Mondta vigyázzak magamra, nehogy kifakadjon, mert akkor elmehet a baba. Doki szerint ez gyakori eset nem kell annyira izgulnom. Én viszont izgulok. Akinek volt hasonló esete, nem volt gond?
2010. jún. 13. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
sokat nem tudsz csinálni. Kérdés nö-e a ciszta, mert akkor kifakadhat és lehet meg is kell müteni. Viszont szerintem nagyrészt felszívódik elég hamar. Kérdezz rá köv alkalommal hogy látja-e még.
2010. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt cisztám,ami azért elég nagy volt 5x6 cm ,és kb a 13.hét felé szívódott fel.Ideges voltam én is ,pedig nem kell!Ez nagyon gyakori eset.pihenj minnél többet.Álltalában a 12 hét környékén felszívódik,mivel onnantól kezdve már nem a sárgatest táplálja ababát,hanem a lepény.de hallottam már olyat is hogy csak a 20.hét környékén szívódott fel.mindenesetre nem fogják piszkálni,hacsak nem zavarja a babót.de szoktak vele várni a szülés utánig.mégegyszer mondanám ne aggódj!fel fog szívódni,csak pihenj!:)
2010. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igyekszem nem túlaggódni, csak hát olyan messze van mire már nincs szükség a sárgatestre.
2010. jún. 13. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
az előző vagyok.Gyorsan el fog telni az idő,ne aggódj!:)észre sem fogod venni.
2010. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!