Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az a problémám hogy egyáltalán...

Az a problémám hogy egyáltalán nem kívánom a szexet. A párom megértő de nem tudom meddig. Nagyon sajnálom őt mert látom rajta hogy bántja ez a dolog. Csak az a baj hogy ez nekem is rossz és van hogy napokat sírok emiatt. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Segíts rajta másképp. Ne sírj, azzal előre nem mentek.
2012. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de olyankor más módot keresünk rá :) legalább neki legyen jó :) 26 hkm
2012. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2012. jan. 12. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most hogy túl vagyok a szülésen (15hós a babám), nem kívánom a szexet vagyis csak nagyon-nagyon ritkán. Szerencsére a terhességem alatt nem volt ilyen. Mi is másképp oldjuk meg, hogy neki legyen jó, vagy sok síkosítóval és így a szex felében már nekem is megjön a vágy.
2012. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is. Most 28 hetes vagyok, és a terhesség alatt egyszer próbálkoztunk. Nekem nem volt jó, stresszeltem és ezért abba is hagytuk. Azóta csak én kényeztetem őt. Így én is nyugodtabb vagyok és őt se bántja a dolog.
2012. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 limaia ***** válasza:
mi sokat vitáztunk ez miatt,nekem először kedvem nem volt hozzá,aztán az orvos tiltotta meg nyitott méhszáj miatt.az egész terhesség alatt talán 3-4 szer voltunk együtt.most 36 hetes múltam.gondolhatjátok mit érez.de segitek rajta máshogy.de már ahhoz sincs kedvem.de majd bepótoljuk,ha megszületik a babó.
2012. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs kedvem, mondjuk a terhesség előtt sem voltam túl vérmes. Viszont a páromnak sincs hangulata hozzá, őt zavarja a tudat, hogy ott a baba. Úgyhogy nálunk a szex eléggé lekerült a napirendről, viszont a kapcsolatunk talán még jobb lett, mint volt! Ennek ellenére remélem, hogy miután megszületik minden visszatér a rendes kerékvágásba.
2012. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.már látom hogy nem csak én vagyok így ezzel a problémával
2012. jan. 14. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!