Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok, már...

20 hetes terhes vagyok, már jó ideje fáj a seggcsontom főleg ha többet ülök egy helyben! Valakinek más ilyen hasonló érzés?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott, valamikor elmúlik valamikor jobban.

De rosszabb mikor a hátamba nyilal bele, volt hogy össze csuklottam. Igaz csak pillanatnyi fájdalom, de nagyon rossz.

2010. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, elvileg tágul a medence! Sokszor kapaszkodva álltam fel. :)
2010. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem görcs, hanem mint mikor beütöd a segged mert elestél...
2010. máj. 29. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom.. Nekem azt mondták, hogy a csont tágul, ezért fáj.
2010. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott, de nekem főképp akkor ha kicsit túlzásba esek a háztartásban.Mármint úgy értem, hogy port törlök, porszívózók, felmosok meg minden.Biztosan megterhelem és azért.
2010. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a farokcsont valószinű amire gondolsz. Ez vele jár a terhességgel. Én már csak tudom, a 4. terhességemnél vagyok és már nagyon kinoz. Általában utána elmúlik, de volt hogy akkor is fájt amikor nem voltam terhes. A súly és a teher is okozza. Van hogy alig birok felállni, mert azt érzem, hogy leszakad a fenekem.

35 km

2010. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat:)!
2010. máj. 30. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!