Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszten elírták a...

Kombinált teszten elírták a testsúlyom, befolyásolja ez az eredményem, ami 1:550 down-ra (közepes kockázat)?

Figyelt kérdés

12+1 terhesen voltam uh-on, tarkóredő: 1,9 mm (1,39 Mom)

12+2 terhesen pedig elmentem a vérvételre, Papp : 0,7 Mom, szabad béta hcg:1,78 Mom , korom 31 év., crl:56 mm


A baj az, hogy 61 kg vagyok és a leleten 56 kg szerepel, ami azért 10% eltérés... Az orvosom is azt kérdezte, hogy jól adtam-e meg a testsúlyt, mert erre számolják a vérben a hormonszintet.

Csináltassak új tesztet vagy a testsúly elírása annyira nem befolyásolja? Ha elmegyek integrált tesztre is, az is ennek a vérvételnek az eredményeit veszi figyelembe részben, ami nem is biztos, hogy helyes...


2012. jan. 12. 16:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10/10

pont ezen bosszankodtam én is, hogy feleslegesen felhúzza az embert, hogy kijön egy szám, ami igazából nem jelent semmit.

az 1:550-hez értéket amúgy is kevésnek tartom, csak az meg dühít, hogy elírták a súlyom (sőt most láttam a korom is: eggyel több éves vagyok szerintük) és fizettem azért, hogy van egy számom ami nem is tudom, hogy korrekt-e meg ráadásul fölöslegesen felhúz. Integráltra nem megyek el.

2012. jan. 13. 10:24
 12/15 anonim ***** válasza:

10 vagyok: :) ne bosszankodj, nem érdemes. Én is csak azért mentem, mert állítólag 35 fölött kötelező, de eleve nem akart érdekelni az eredmény, és nem is foglalkoztam vele.

Felejtsd el a számot, a papírt, az eredményt. Élvezd a babádat, örülj neki, meglátod, minden rendben lesz!

2012. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, megnyugtattatok, hogy a mérés eredménye is jó meg nem számít ez a kis elírás.
2012. jan. 16. 11:50
 14/15 A kérdező kommentje:

bréking nyúz, hátha később valakinek tanulság:

az orvosomat csak zavarta ez a súly és kor elírásosdi ezért újra uh-ztunk (nyaki redő tekintve, hogy egy héttel későbbi így több) és új vérvétel immár a jó adatokkal és képzeljétek, sokkal másabb lett az eredmény 1:1700


na ennyit erről... vagy hülyeség az egész mérés vagy én nem tudom, hogy ennyit számítana 5-6 kg meg 1 év, de tuti több tesztre nem megyek mert csak idegesítenek vele

2012. jan. 17. 19:01
 15/15 anonim ***** válasza:
az 1 évvel nyerted ezt meg :) de tényleg ezeken nem kell bosszankodni!
2012. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!