Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+3-hetes (első babás)...

36+3-hetes (első babás) vagyok! Hogyan kezdödik? Irjatok légyszi! Nálatok hogyan kezdödött!

Figyelt kérdés
Ha fájásokkal indúlna a szülésem,akkor egyböl erös,vagy nem?Mit kell éreznem,és hol?mire számitsak!köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 25. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam úgy kezdődőtt,hogy hajnalban mikor kint voltam wc-én akkor volt barnás folyásom.Aztán elkezdett fájdogálni a hasam alja.Ezzel még nem foglalkoztam,de utána egyre erősebben és jött a 15perces fájások.Nekem a hasam fájt nagyon.De ezt amúgy is meglehet érezni,hogy na most korházba kell indulni.Sok sikert!
2009. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztosan nem ilyen válaszra vagy kívácsi de azért leírom, 175/105-ös kiugró vérnyomással toxémiával sürgős császárral fejezték be a terhességemet, de:

NE IZGULJ, KÖNNYŰ SZÜLÉST ÉS TOVÁBBI BOLDOG BABAVÁRÁST, KITARTÁST KÍVÁNOK:2 hós anyuka

2009. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahány szülés,annyi féle indulás.Nekem az első terhességemnél éjjel 2-kor megrepedt a burok,fájásom nem volt,aznap reggel indítani kellett,délután kettőkor lett meg a fiam.A második szülésemnél meg úgy kitágultam 3 centire,hogy nem is fájt semmim,akkor meg burkot kellett repeszteni,hogy jöjjenek a fájások,4 óra és 3/4 óra múlva lett meg a manóm.Most 37+4 hetesek vagyunk és kíváncsian várom,hogy ezúttal vajon hogyan lesz?
2009. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem éjszaka pisilés után ment el a magzatvizem, semmi fájásom nem volt. A kórházba érkezés után /ahol megállapították, hogy 2 ujjnyira nyitva vagyok/még 5 órán keresztül nem volt fájásom. Aztán szépen elkezdődőtt, mintha menstuációs görcsök lennének, egyre erősödtek, majd nem egészen két óra múlva megszületett a kisfiam.Én sem tudtam mire kell készülnöm, első gyermekünket vártam és sokan rám ijesztettek, hogy sokká születik meg, nagy fájdalommal jár stb. Szerencsére nem így történt, nem mondom, hogy nem fájt, de akkor már csak a babára gondolsz. Nekem még annyiból volt szerencsém, hogy a vártnál egy héttel korábban szültem, és váratlanul ért, mire belegondoltam tulajdonképen már anyuka lettem!
2009. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én reggel felébredtem arra, hogy WC-re kell mennem (ugyebár ez normális, többször is kellett éjszakánként), és közben feltűnt, hogy nagyon folyik, és nagyon sok. Na ez volt a magzatvíz. :-) Rá kis időre 10 perces fájások jöttek, ezeket éppenhogycsak éreztem, aztán 2-3 órán belül 3 percesekre rövidültek, na ezeket már éreztem rendesen, főleg, hogy vagy egy percig tartottak, alig volt szünet. Nekem nem a hasam fájt, hanem minden fájásnál úgy éreztem, leszakad a derekam, de nagyon durván, üvölteni tudtam volna. Amúgy jó élményként éltem meg, jó volt a hangulat a szülőszobában, semmi rossz érzés nem maradt bennem. :-) Szép szülést!
2009. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!