Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek aggódjak?

Szerintetek aggódjak?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok és 168 volt a babám szívfrekvenciája a védőnőnél. Azt mondta egy kicsit magas, de nem kóros. Ennek ellenére nem hagy nyugodni a dolog.

Hétfőn voltam Uh-n, ott nem mondták, hogy baj lenne.Eddig még mindig jó volt.


2012. jan. 12. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez jó és elég buta a védönö ha nem tartja jónak miért nem küld rögtön a korházba és miért hagy kétejek között.
2012. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a védő csak számolja a szívverést fél vagy egy percig. Ez nem jelent semmit. Majd ha CTG-re fogsz járni a végén akkor fog számítani de ott az is látható,h. mozog-e a baba pl. Mert akkor felmegy még 180-ra is de ha abbahagyta vissza is megy 130-ra. Arról nem beszélve,h. az egy 20 perces vizsgálat.
2012. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy baj lenne, mert mozog rendszeresen. Úgy mondta, hogy 180 felett szokták már UH-ra küldeni a kismamákat.
2012. jan. 12. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ne aggódj, az én kis picikémnek is volt ennyi, és a doki szerint ez normális!
2012. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyugalmi állapotban az a jó ha 130 neki ha mozog kb 180ig jó ha épp mozgolódott azért volt "magasabb" de az a jó
2012. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

39 hetesen mikor CTG-N voltam, 180 fölött volt, átküldtek a szülőszobára és ott még 3 órán át végig CTG-n voltam. Nagyon aktív volt, de végig magas volt. Be is fektettek (már haza sem mehettem, mondták hogy innen már csak babával mehetek haza). Másnap és a többi nap is minden rendben volt.


A 168 szerintem rendben van, lehet nagyon aktív volt, de nem kell aggódnod.

Boldog babavárást!

2012. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2012. jan. 12. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!