Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki volt mar nagy pocival...

Ki volt mar nagy pocival hasraesve? . Ugy rendesen hasra. Es mi tortent, mit mondtak? Valami kovetkezmeny? Esetleg hallottatok mar ilyen esetrol? En magjartam, de allitolag minden rendben. Kellene-e tovabb aggodnom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 18:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Szomszédasszonyom is elesett. Peeerszeeee.... Niiiiincs gooond....- Így az orvos. 36 hetes volt. Burokrepedés. De mivel valahol fölül repedt meg, csak szivárgott a víz. Nem hittek neki. Erőszakosabban lépett fel, jelezte, h. rosszul van. 38 hetesen császár. Egészséges anyuka, gyerek. (Lányom osztálytársa, rossz, mint az ördög :-) Happy End. Ha a doki lelkiismeretes és megbízol benne, semmi gond. figyeld a magzati mozgást, vérzés, vizet. Ha gond van, ne tökölj: MENTŐ, vagy rögtön a doki. (nem ismerem a körülményeket.) inkább kétszer indokolatlanul, mint egyszer gond legyen.
2009. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám esett hasra 6 hónapos terhesen kontrollról, a kórházból hazafele. Azonnal vissza, és sajnos nem maradt meg a baba. De ha azt mondta a doki, hogy nincs gond, attól még figyeld magad, a Picurt. Ha valami változást érzel, azonnal ügyelet!
2009. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én hasra estem 35 hetesen. kutyát sétáltattam és két parkoló autó között léptem le a padkáról. a lábam megbicsaklott, a kutya megrántott én meg elestem. volt nagy csörömpölés, mert valahogy még a parkoló autóra is ráestem. legnagyobb szerencsémre a hasamat nem ütöttem meg, máig nem értem hogy történhetett, mert kifeküdtem a földön és mindkét térdem vérzett. úgy sírtam, mint egy kis gyerek, mert nagyon megijedtem. de semmi bajunk nem lett szerencsére.
2009. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat...hat en valoban ugy erzem, hogy minden rendben..a dokim is lelkiismeretes, azonnal bementem a korhazba es befektetett 4 napra, megfigyelesre, de nem tortent semmi, ugyesen mozog es fejlodik, nem tortent burokrepedes sem...varom tovabbi tapasztalataitokat..
2009. máj. 26. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!