Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nektek is keveset...

Kismamik! Nektek is keveset mozog ma a baba? Vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 12:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
tegnap is elég keveset mozgott. Éppen hogy csak bejelentkezett.
2012. jan. 13. 12:29
 2/12 anonim ***** válasza:

Frontok. Engem is kicsináltak, hát még őket...

Az enyém is épphogy bejelentkezett, aztán nagy csend van. Időnként egy-egy picike mozgás...

2012. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En sem erezdtem meg ma mozogni. Remelem azert bejelentkezik a draga :) Mondjuk tegnap is nagyon keveset mozgott
2012. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Adrika ***** válasza:

Én már napok óta szinte semmit sem érzek.

Nemrég éreztem először mozogni,most meg pihi!

Remélem azért minden rendben odabenn!

13 hkm

2012. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is elég lustácska ma. De lassan a 37. hétben járok, az első gyerekem pont 37 hétre született. Szóval én már mindenre fel vagyok készülve.
2012. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szintén!Ma voltam NST-n,ott ültem jó fél órát,alig mocorgott valamit.Talán szundikált.A mellettem ülő két kismama szintén így járt.38+6 hkm.
2012. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van.

Ma voltam nst-n aztán 1óra múlva újra kellett csinálni az egészet mert aludt:D

39hkm

2012. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg túl van ma pörögve. Egész nap rúgkapál. Néha már kicsit kellemetlen is. Szerintem babától függ milyen hatással van rá a front. Persze nálunk is vannak lustább napok. De ma igen aktív a kicsike.

31hkm

2012. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém úgy mozog, mint eddig. Én is ma voltam NST-n, és pont jó lett, mozgott, de nem túl sokat és nem túlságosan (mondjuk előtte biztos, ami biztos alapon ittam egy meleg kakaót, hogy felébredjen :). Egyébként biztosan igaza van az előző kismamának - minden babára és anyukára másképpen hat a front, de a legtöbben azt szokták mondani, hogy ilyenkor általában kevesebbet mozog a picur.
2012. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap mozgott alig, ma átlagos, de már szinte a heti időjárás előrejelzésből meg lehet ezt előre mondani... :) A hét elején meg meg sem állt vagy 2 napig, olyanokat ugrott a hólyagomra a picúr, hogy azt hittem, bepisilek (már khm... bocsánat)! :)
2012. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!