Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólnátok ha fogadott...

Mit szólnátok ha fogadott orvosotok a kórházban UH-t csinálna munka idejében, és ezért elkérne 7000ft-ot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 13:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az enyém nem kér konkrét összeget -nekem van az a normális dokim, már írtam. Én 50ezret gondolok most neki, szerintem párom többet fog, mert ő is nagyon meg van vele elégedve. Amúgy a dokinak 8000 a tarifája, havonta megyek én annyit is adok neki, ha ott a párom ő 10et szokott otthagyni...de meg is érdemli, mondom többször volt már, hogy nem is kért pénz a magánrendelésén sem.
2012. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
15-ös válaszadó vagyok. Én 2 éve 50eFt-ot adtam császározott a 40. héten. Azért ennyit, mert a 30.héttől hetente jártam magánrendelésre, mert faros volt a babám és szülésig nem fordult meg. Így a terhesség alatt kb.15-20 alkalommal voltam nála, és hát ennyiszer fizettem 6000 Ft.-ot. Most hogy terhes vagyok eddig csak 3x voltam, így a végén 70-et tervezünk adni a férjemmel, de hát ugye a vége még hátra van, még csak 23. hetes vagyok.
2012. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!