Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólnátok ha fogadott...

Mit szólnátok ha fogadott orvosotok a kórházban UH-t csinálna munka idejében, és ezért elkérne 7000ft-ot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 13:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha ilyen lenne a dokim...én mondtam volna neki, hogy kérek róla számlát, ha azt válaszolta volna, hogy most nem tud adni, akkor szívbaj nélkül megmondanám neki, hogy most én sem tudok fizetni. Szerencsére az én dokim pont az ellenkezője. Mikor először voltam nála, akkor csak azért mentem, hogy az uh leleteket megnézze amit a kórházban kaptam és megbeszéltünk néhány dolgot, olyan 10percet voltam benn, megkérdeztem mivel tartozom, nem fogadott el pénzt, utána többször beszéltem vele telefonon, mert panaszaim voltak sajnos vetéléssel végződött ami éjjel történt, így a párom bevitt a kórházban, ahol pont az én dokim volt ügyeletben és műtéttel befejezte a terhességemet :( Másnap délelőtt bejött, nem kért pénzt, nem is adtunk, csak megbeszéltem vele, hogy azért megyek a már megbeszélt időpontban, mondta persze jó is, ha megvizsgál. Pár napra rá mentem hozzá a magánrendelőbe, meg ultrahangozott, megvizsgált, megbeszéltük hogy mikor kezdhetjük a próbálkozást, aztán megint nem akarta elfogadni a pénzt -mondom már ne szórakozzon, pofám se lett volna fizetés nélkül elmenni, így otthagytam a pénzt. Hozzá kell tenni, hogy ez a doki győr egyik legjobb nőgyógyásza, kiváló szakember és mindemellett nagyon empatikus. szóval szerintem a te dokid nem hivatásának tekinti a szakmáját, csak pénzkereseti lehetőségnek...biztos, hogy engem akkor látott volna utoljára. -A kis történetet csak azért írtam, mert ezt olvasva szerintem még szembetűnőbb, milyen otrombaságot csinált az orvosod.
2012. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lemaradt hogy most már 16hkm vagyok:)
2012. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Istenem kérlek adjál nekem is egy ilyen dokit, aki jó szakorvos, rendes, aranyos, és pénzt sem fogad el!


KÉRLEEEEKK!!!!!

2012. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én tudok ajánlani, de vidéken...:)
2012. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én fogadott dokim soha nem fogad el a korházi vizsgálatokért egy fillért sem, még úgy sem, hogy próbáltam neki adni. Azt mondta, ezért kapja itt a fizetését. A magánrendelésen alkalmanként 6000 Ft a terhesgondozás, szülésért sem kér konkrét összeget, mindenki annyit ad, amennyit tud. (csomag, pénz, stb.) Szóval én váltanék a helyedben, vagy kérnék ilyenkor számlát, mint előttem már írták!
2012. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon ledöbbentem volna. Az én dokim a kórházban sose kér pénzt. Magánrendelésére járunk havonta, az 5000 ft, ott megvizsgál és aztán 15-20 percet beszélgetünk, kérdezgetem.

Ha UH van, akkor bemegyek a kórházba, felhívom és már megyünk is be, NST-t megcsinálják, aztán kell hívni.

Sose kért pénzt ezekért, sőt képet is mindig adott az UH-ról ingyen. Szülésre meg azt mondta amennyit gondolunk.

Én helyedben átgondolnám, ha az elején jársz (gondolom igen azért döbbentél le) akkor szerintem hagyd ott, mert nagyon le fog húzni.

36 hetes kismama.

2012. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem én semmit erről, Ő maga mondta. Igazából megdöbbentem. Mondtam neki hogy nem kell mert már a terhesség végéig meg vannak az időpontjaim UH-ra a kórházban. Mondta hogy jó csak mondta hogy tudjam. Nem nagyon testszett neki!:-(( Most meg már itt vagyok 4 héttel a kiírt időpont előtt és az utolsó találkozásunkkor mondta hogy szabira megy. Van már egy kislányom akivel rossz volt a szülés élményem a vége császár lett. Tudja hogy parázok! Azt mondta előtte mielőtt szabira megy megcsászároz vagy átad egy másik dokinak. Nem tudom mit csináljak!!!
2012. jan. 14. 14:32
 18/22 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Biztosan nem engedném, hogy idő előtt, csak azért, mert ő nem lesz, felvágjon! Annyira szüksége van arra a pénzre is? Az ilyen orvosnál még a lelkiismeretes ügyeletes is jobb! Ez a doki baromira pénzéhes! Különben meg van pofája 4 héttel az előtt szólni, hogy "Ja, akkor én nem leszek?" Egy tisztességes orvos nem áltatott volna eddig, hanem jóelőre szólt volna, hogy mi a helyzet.

Biztos, hogy nem szülnék nála!

2012. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben simán megmondanám neki, hogy velem ne tervezgessen semmit, mert most elválnak az útjaink. Ha ilyen tapló, 4hét ide vagy oda keresnék olyan orvost akihez szívesen megyek és megbízható. Attól, hogy hamarosan szülsz, még utána is szükséged lesz nőgyógyászra, jobb ha most megkeresed a megfelelőt. Ja és ha fogadott orvossal akarsz szülni akkor egyből úgy keress, hogy lebeszéled vele ezt is. Fizetni így is úgy is fogsz, akkor legalább olyannak add a pénzed aki megérdemli...és ha úgy gondolod, hogy 4hét alatt ez nem derül ki, akkor csak biztasd megad azzal, hogy ennél rosszabb nem lehet, csak jobb :)
2012. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Akinek nem mond konkrét összeget az orvosa a szülésért, az mennyit ad, ha sima szülés és nincs komplikáció?

Bocsánat, hogy belekérdezek, de hátha kapok választ.

2012. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!