Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges duphaston szedése...

Lehetséges duphaston szedése ésminimális barnázás mellett a baba megmaradt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Utrogestant szedek 5 hete, néha még van egy kis barnázás a gyógyszer mellett is, de eddig hál'Istennek jól van a babánk és remélem, ez így is marad. 14 hkm
2012. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is Duphastont szedtem az 5 ik hettol egeszen a 15 hetig.Barnaztam meg a gyogyszer szedese mellett is es ketszer be is vereztem. Hala Istennek a kicsivel minden rendben, most 33 hetes vagyok es mar nagyon varom a veget. Pihenj sokat es vigyazz magadra. Minden jot kivanok!
2012. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja es olyan 14 hettol mult el egeszen a barnazas.utolso voltam.
2012. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inszem előtt voltam, de 2 hó kimaradt az ezt megelőző inszem után, nem szedtem semmit és most, hogy 2 hét múlva mennék inszemre, spontán babás lettem. A dokim kint van külföldön, s talán már hétfőn v. kedden bent lesz, de nagyon izgulok, hogy megmardjon. Az előző inszemből még marat ki Utrogestan , abból raktam be 2-t este, ma meg egyet délben , 2-t meg este. Nekem a menszesz előtt 4-5 nappal volt egy kis barnázásom, de azt hittem előbb megjön. Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek jól csináltam, hogy bevettem az Utró-t? Néha szokott fájni a jobb oldalamon a méhem körül, de nem tudom miért. Mondjuk, nem tudtam, hogy állapotos vagyok, ezért nem pihiztem csak ma. Szerintetek minden rendben lesz?
2012. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Biztos minden rendben lesz,csak míg dokid nem lát pihenj sokat. Ha panaszod van meg menj ügyeletre. Drukkolok!



Nekem ma 2x 3x volt nagyon pici folt a tisztaságimon. A férjem sokat segít a gyerekek körül így tudok pihenni. Remélem minden rendben lesz.

2012. jan. 14. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ,lehetséges.Az előző terhességemnél 10 napig véreztem és a duphaston megállította a vérzést. Egészen a 20. hétig szedtem és a 41. héten egy 4120g-os egészséges kisfiút szültem.Meglátod, nem lesz semmi baj!!!
2012. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 19:20-as vagyok. Köszi a megnyugtatást, drukkolok nektek is.Nekem azóta nincs barnám, és pihentem.
2012. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!