Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hetes kismama vagyok....

35. hetes kismama vagyok. Táppénzre menjek vagy szülési szabadságra?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy változtak ezek a dolgok, melyikre érdemesebb?
2012. jan. 14. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szülési szabira tudtommal a kiirás elött 28nappal lehet menni. magyarul onnantól kezded meg a tgyás-t. én ezt választottam anno, anyagilag jobban jártam mint táppénzzel.
2012. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj táppénzre,aztán a szülés napjától kérd a TGYÁS-t.Én így csináltam és jobb volt.A főnököm is ezt javasolta,aki amúgy a barátnőm,tehát ő is azt nézte hogy a legjobban hogyan jövök ki.
2012. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a tgyás fél évig jár,mindegy mikor kezded. ha elöbb onnantól indul. s utána jön a gyed, ami igy is-úgy is a baba 2éves koráig jár. te tudod h jársz igy jobban, de már nincs sok a szülésig végülis, 1 hónap táppénzzel is biztos ki lehet huzni, de a tgyással többet kapnál elöbb. ennyi:)
2012. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor is elmehetek tgyásra, ha dolgozok? Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz. Azt tudom, hogy a tgyás 168 nap, és hogy a a gyed kétéves korig jár. De hogy még most hogy járok jobban azt nem. :( Köszi a segítséget!
2012. jan. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!