Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+4 hetes kismama vagyok!...

36+4 hetes kismama vagyok! Most kb 3.20dkg lehet a babám! Végigviszem? Vélemányeket irjatok! Nem lesz túl nagy baba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Önmagában csak a becsült súlyból nem lehet semmilyen következtetést levonni. Van akinek nagyjából megegyezik a becsült súly a ténylegessel, de sokszor jelentős eltérés van mind két irányba. (Szerintem nem véletlen, hogy sok orvos nem is foglalkozik különösebben a gép által becsült súly adatokkal) Csak találgatni lehet, bőven végig hordhatod még akkor is ha esetleg az átlagnál nagyobb súlyú lesz a végén.
2009. máj. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk meg sem nézik a becsült súlyt mert nagy eltérés lehet, hiszen a hosszból állapítja meg, de ki tudja milyen husis a babóca, ezt nem veszi figyelembe, ne aggódj, nem lesz nagy baba akkoris ha akkora most mint amit mértek
2009. máj. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Heti 15-25 dkg-okat hízhat még hetente. Ha jó a becslés, akkor 4 kg körül lehet majd szerintem. Mi is így vagyunk, 38 hetesen 3700 gr volt a becslés, és nagyon úgy néz ki hogy kivárjuk a kiírt napot. Vagy többet :(De tényleg nem érdemes parázni ezen, nagyon nagy a becslések hibalehetősége.
2009. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Adri baba ***** válasza:

Nem függ attól hogy mekkora a baba a szülés időpontja...Ez csak egy sacc amit a méretei alapján dob ki a gép,akár fél kg is lehet az eltérés +-!!

Könnyű szülést Kívánok!!!


37 heteske

2009. máj. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 36+6 hetesen becsülték a fiamat 3170 grammra, kiírt napon, 4500 grammal, 57 centivel született. Szerintem a baba súlya nem függ össze a szülés idejével! Könnyű szülést kívánok :)
2009. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 37 hetesen 3800 ra saccolták a fiam, így rendesen be voltam parázva mikor 10 nap túlhordással indult meg a szülés. És közben meg ő csak 3400 gramm volt.

Én nem hiszek ennek a becslés dolognak...

2009. máj. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!