Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha várok UH-val a 20ik hétig...

Ha várok UH-val a 20ik hétig és nem a 18ikon megyek nagyobb az esély hogy látják a nemét?

Figyelt kérdés
A kisfiammal a 18ik héten mentem nem is mondták, meg pedig sztem látta a doki, nem fekvés miatt volt. Most arra próbálok játszani hogy hátha a két héttel nyerek egy infót. Szerintetek? Sajna nincs pénzem 3Dre.
2010. jan. 4. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyobb az esély. Bármikor fordulhat úgy, hogy nem látszik.
2010. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán jobban látszik majd a 20. héten.Én a második babámmal a 21. héten voltam genetikai UH-n, mert akkorra volt időpont.

Akkor azt mondták fiú lesz!

Igazuk lett, már 2 éves rosszcsont:)

2010. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha mutatja, akkor már a 12-16. héten látszik a neme, szóval mindegy, mikor mész, csak mutassa meg!
2010. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a 18. hetin már tökéletesen látszik ha mutatja magát.ha meg ne akkor a 20. héten sem fog látszani ha nem mutatja magát.nekem sem mutatta meg magát.
2010. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi voltunk 4 dn 17 hetesen,hátha megtudjuk a nemét,de összeszoritotta a kis lábait,még véletlen se lehetett meglesni.18és fél hetesen a genetikai uhn szétvetett lábakkal feküdt,és megtudtuk hogy kislány:-)Ez teljesen a gyerektől függ:-)
2010. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk már a 12. heti UH-n megmondta a doki, hogy fiú lesz és ez már tuti.

34+5 hetes

2010. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg ugyan annyi az esély, mondjuk doki függő is, mert ha nem akarja úgy se mondja meg, nekem se mondta meg pedig tuti látta, így én is várakozóban vagyok, de most már nem is bánom, majd lesz ami lesz, csak egészséges legyen:)
2010. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!