Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájhat a hasam mensisen...

Fájhat a hasam mensisen (mindjárt meg fog jönni érzés) a hatodik héten?

Figyelt kérdés
...mellette állandó hányingerem van, krémes hüvelyi nyálkám és folyton fáradt vagyok. Lehet, hogy meg fog jönni vagy más is tapasztalt már hasonlót (hogy nem csak a kimaradt mensi idején fáj így a hasam)?
2009. máj. 26. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt többször is a hasam a mensi idején, ami persze nem volt, mert terhes voltam. De mindez csak az első pár hónapban volt. Nekem is olyan érzésem volt, mintha mindjárt megjönne.
2009. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen fájhat.Csak ügyelj rá hogy ne menjen át görcsbe és vérzésbe!Nekem a mai napig van.

Boldog babavárást!

15hetes km.

2009. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak a méhszalagok nyúlása miatt van, tágul a méhed a babádnak. Semmi gond nincsen! :)

Ha esetleg nagyon kellemetlen magne B6-ot ad rá az orvos.

Üdv.

19 hetes km

2009. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, hogy például nekem az egész terhességemet végigkísérte a mindjárt megjön érzés!! Nagy naívan azt hittem, hogy az első trimeszter után elmúlik ,na persze....... 35hetes leszek a napokban és mai napig érzem ezt, de nem görcsölés, hanem menzeszes érzés. A görcsölés sohasem jó jel, sem a terhesség elején, sem közben, sem pedig a végén. Szedjél magne B6-ot, az sokat segít, ellazítja a méh izmait de csak a 36.hétig szabad szedni!
2009. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!