Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok és kb.3 hete...

37 hetes vagyok és kb.3 hete nem kívánom a főtt ételeket. A hideg gyümölcsök esnek csak igazán jól és a citromos víz. Valaki tapasztalt a terhessége alatt ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés
Azért pár naponta magamba erőltetek meleg kaját. Csak olyan furcsa ez az egész...
2009. máj. 26. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is csak sárgaborsófőzit ettem úgy 3 naponta,egyébként én se kivántam semmit!Sok banán,almakompót,joghurt meg krémtúró jöhetett!

Jó egészséget!

2009. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
de ismeros am...olyan dolgok jutottak eszembe, amiket eddig meg nem ettem volna, aztan egy hetig csak szilvakompotot, egy hetig szalonat es hagymat, aztan csak citromlevet...s hasonlokat ettem...igy hullamszeruen...ne aggodj, a baba megtanulja " hasznositani " minden uj szeszelyunket
2009. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A meleg miatt lehet, nálam is van ilyen. Ha főzök, akkor is próbálok könnyebb ételeket készíteni, vagy olyat, amihez ehetek savanyúságot, mert az nagyon jól esik. Esetleg húst salátával.
2009. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 27. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!