Terhesség lehet?

Figyelt kérdés
2 hete kisebb nagyobb megszakításokkal fáj az alhasam, tegnap óta feszül a mellem, múlthéten volt fehér tejszerű folyásom, ma már zöldes színű volt. 24.én volt meg a mensim előtte két nappal voltam együtt a pasimmal. Tehát egy hét múlva kb megkéne jönnie. Nem merek tesztelni mert nagyon félek hogy terhes vagyok....22/L :S
2012. jan. 15. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom. A zöldes folyás szerintem nem egészen terhességi tünet. Várd meg, hogy időben megjön-e, ha nem, akkor tesztelj. Viszont a mensi előtt 2 nappal elvileg (a naptármódszer szerint-nem használom, ezért nem vagyok benne biztos) már kisebb az esély a teherbeesésre. Ha ez terhesség lenne, akkor nem valószínű, hogy már éreznél pár hét után mellfeszülést vagy hasfájást. Szerintem nyugodj meg. Várj a mensi napjáig + 3-4napot és tesztelj. De ha sokat görcsölsz rajta, attól is késhet, szóval, nyugi. Szurkolok, hogy ne legyen semmi baj :)


Amúgy nem védekeztetek?

2012. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem, nem biztos hogy terhesseg all a hatterben, hisz a zoldes szinu folyas, inkabb valami fertozesre utalhat, es nem terhessegre. Az alhas fajhat attol is hogy fertozesed van. Hisz a normalis folyas, feher, es nem zold. Szerintem inkabb menj dokihoz.
2012. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!