Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz hogy akinek a terhesség...

Igaz hogy akinek a terhesség elején/közben/ nem fáj a melle az majd szoptatni sem tud? Nem lesz teje?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt soha sem és két hónapja szoptatok, nagyon sok a tejem.
2012. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt egyik terhességemnél sem a mellem. Az első gyereket 15 hónapos koráig a 2.-at 8 hónapos koráig szoptattam és mind a kettőnél azért hagytam abba, mert ők nem akarták tovább nem azért, mert nem volt elég tejem. Nyugi tudod majd szoptatni a babád, ne stresszelj ezen, ha meg esetleg valami miatt nem az sem tragédia.
2012. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.Az első babát 2 éves koráig szoptattam a második most még csak 2 hónapos,de rengeteg a tejem és egyiknél sem fájt a mellem terhesség alatt.
2012. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Nekem egész terhességek alatt rettenetesen fájnak a melleim (jó nagyok alapból) az első lányomat 32 hónapig szoptattam, a másodikat 8 hónapig... nincs összefüggés.
2012. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor kezdek megnyugodni, mert szeretném majd szoptatni a babám ha lehet majd jó sokáig:)
2012. jan. 15. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugy fajt hogy melltartoban kellett aludnom mert ha hozzaert akar a takaro vagy akarmi, sirni tudtam volna.

Megsem indult be a tejem. 2 honapig kuszkodtem vele, egesz nap fejtem, meg szoptattam, megsem sikerult :(

Ugyhogy semmi osszefugges.

2012. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem épp fordítva volt valahogy....az első terhességemnél annyira fájt a mellem, a mellbimbóm hogy síkitottam ha csak a vízsugár odafolyt fürdéskor, a melltartóról nem is beszélve fel és levenni is egy kín volt abban is aludtam.

Ennek ellenére tejem alig akart beindulni és ugyan csak szoptattam 5 hóig majd kis táp kiegészítéssel 10 hónapos koráig szoptattam a fiam, de iszonyatosan fájt hónapokig, sírtam szoptatás közben, fejni alig tudtam, mennyiségre is kevés volt, nem adtam tápszert sokáig de mikor 4 hónaposan még mindig 12 szer!!! szopott, és 5 hónapos korában már másfél hete 1.5 óránként ébredt éjjel akkor azt mondtam hogy na itt van az elég.

Adtam neki tápot estére és végre átaludta az éjjelt és én is kipihentem magam végre.

Második harmadik babámnál egyáltalán nem fájt a mellem se terhesen se utána semmi. A lányomat 14 hónapig szoptattam ( 10 hónapig nem is ivott mást csak anyatejet enni persze 6 hónapos korától eszegetett gyümit, de 10 hósan még 5szö szopott).

A legkisebbemet is szoptatom rendesen van tejem és most se fáj egyáltalán! (most ő 5.5hónapos).

Szóval szerintem semmi összefüggés!!

2012. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anyumnak nagyon fájt, semennyire nem tudott szoptatni, azonnal elzáródott minden csatorna a mellében és nagyon be is gyulladt, sok antibiotikum segített csak. Párom édesanyjának nem fájt, sokáig szoptatott, rengeteg teje volt. Nekem borzasztóan fáj, van előtejem is rendesen, kíváncsi vagyok mi lesz... :))


23 hkm

2012. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két terhességem közül az elsőnél fájt a mellem, a másodiknál nem és mindkét gyerekemet tudtam szoptatni.
2012. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek 6 hetes vagyok de egyáltalán nem fáj a mellem, remélem tudom majd szoptatni a babám.
2012. jan. 17. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!