Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok. Semmi...

34 hetes terhes vagyok. Semmi étvágyam, kedvtelen vagyok semmi nem köt le, csak a baba és a szülés jár a fejemben! Csak azok a dolgok érdekelnek amik ezzel kapcsolatos. Normális vagyok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen!!!Ez azt jelenti,hogy már nagyon várod!Én is így voltam!
2010. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonlóképpen vagyok mint te, annyi különbséggel, hogy annyira nem csak a baba és a szülés köt le, de kedvetlen vagyok és étvágytalan én is. Eddig rendmániás voltam, most nincs kedvem takarítani, se főzni. Néha még kinézni sincs kedvem az ablakon, néha meg tök aktív vagyok. ( mondjuk ez a kevesebb) Szerintem terhesség alatt, a hormonok változása miatt minden normális. Én ezzel vigasztalom magam legalábbis. 30 hetes km.
2010. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális vagy, engem is csak ez foglalkoztat. De szerintem ez természetes. Nálunk első baba és már nagyon vártuk. Én még vele is álmodom. Mondjuk étvágyam az van, de semmi nem köt le igazán., csak ezek a dolgok.

33 hetes

2010. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!