Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesek ti hogy viselitek a...

6 hetesek ti hogy viselitek a várandósságot?

Figyelt kérdés
Ma töltötem be a 6. hetemet és kb egy hete iszonyatosan rosszul érzem magam. Hányinger,émelygés,rossz a szájízem is. Az elsővel nem volt semmilyen problémám.:)
2012. jan. 16. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csütörtökön leszek 8 hetes de eddig nem sokszor voltam rosszul.

Nekem főleg a gyomrom fáj, hányingerem ritkán van.

Ez már csak ilyen :)

Alig várom már a következő Uh-t :)

Boldog babavárást!

2012. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) neked is a legjobbakat!:))
2012. jan. 16. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz. Én most töltöm a 10hetet és mostanra már kezdenek szűnni a rossz közérzeteim!Első babámnál semmi nem volt. Ez most a második. 8kg-ot fogytam az elmúlt egy hónapban olyan étvágytalan meg hányingeres voltam. Mára csak annyit érzek, hogy még mindig kicsit lustább, fáradékonyabb vagyok, de már vigyáznom kell mert megérkezett az étvágy!!!!!!üdv 10hkm
2012. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 10hetes múltam,de még mindig hányok és émelygek... 6hetesen a poklot jártam meg,alig bírtam eszegetni,hánytam reggel-este, szagundorom volt és alig bírtam bármit is csinálni. Szóval kitartás,pár hét és vége lesz. Igyál sok folyadékot, próbáld ki a hideg kólát. Nekem segített,csökkentette az iszonyú hányingert.
2012. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!