Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendo anyukak akik a jovohéte...

Leendo anyukak akik a jovohéten szultok, hogy viselitek azt a tudatot hogy bent lesztek karacsonykor?

Figyelt kérdés
Nekem ugy volt h tegnap lesz progis csaszarom de kozbejott vmi a dokinak vmi surgos eset es at tette jovohetre.Vagy hetfore vagy keddre.Utalom ezt a bizonytalansagot.Es foleg azt a tudatot hogy karacsonykor bent leszunk,alíg bírtam abbahagyni a sírast tegnap mikor kiderult.
2011. dec. 16. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha hétfőn császárod lesz akkor a karácsonyt már itthon tölthetitek!
2011. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát bízok benne hogy hetfon megcsinalja delutan,csak mar felek nehogy megint csalodnom kelljen mivel azt mondta eloszor meg menjek rendesen CTG-re ultrahangra es meg nem kell vinnem a cuccaimat.Bar 1 oraig rendel,lehet utana visszahív.de kitudja :-(
2011. dec. 16. 10:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem,hogy miért lessz császár?
2011. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Szerintem meg az a lényeg, hogy megszületik a babád. Ne arra helyezd a hangsúlyt, hogy karikor bent lesztek, nem is ez a lényeg. Végre megszületik a kicsi babád akit 9 hónapja vársz már ! Kell ennél több ???? Fel a fejjel, tessék mosolyogni, nem nagy gond ez, csak most érzed annak, mert talán nem fogtad fel még mi a tét ! Egyébként ha kedden császároznak is már karira otthon lesztek ! Sok egészséget kívánok nektek !
2011. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Faros a kisiam ezert lesz progis mert nem javasoljak a termeszetes szulest.Koszonom a megnyugtato valaszt,igazad van probalom ugy fel fogni csak annyira bíztam benne hogy karacsonyt itthon unnepelhetjuk harmasban.
2011. dec. 16. 10:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ha nem császáros lennél, még ennyire se tudnád, mikor szülsz.


Inkább örülj a babának, sokkal nagyobb öröm, mint karácsonyozni. És ráadásul hasonló is, karácsonykor "gyermek születik". :o)


Kitartás!

2011. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszi :-)
2011. dec. 16. 11:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hétfőn lesz a császárom bízom benne hogy már csütörtökön vagy legkésőbb pénteken itthon lehetek mert vár minket a 2.5 éves kisfiam! Kérdező melyik korházban szülx?
2011. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
En Szlovakiábol vagyok,Dunaszerdahelyen lakom.Nemtudom hallottal e már errol a városrol :-D.Gyortol csak egy kopesre van.Tehat itt szulok...
2011. dec. 16. 12:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Halottam igen sok sikert nektek kislány vagy kisfiú?
2011. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!