Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes orvoshoz mennem 5...

Érdemes orvoshoz mennem 5 hetesen, ha szerintem gond van? Fontos!

Figyelt kérdés
1 hete késik, és van több pozitív tesztem. Az elmaradt menstruáció idején elkezdtem barnázni, és elmentem orvoshoz, aki semmit sem látott, így nem kaptam semmit rá. Még mindig van barnás folyásom, de már nagyon halvány a színe, és mennyiségre sem sok, de aggaszt. Jövőhétre van időpontom a magándokimhoz, de gondoltam elmennék az sztk-ba ma, nézzenek meg újra. Van értelme elmennem, látnak már valamit, vagy várjak?
2012. jan. 16. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szia menj el nyugodtan legalább megnyugszól soká kaptál időpontot menjél nyugodtan, én mind a három kislányukkal az 5 héten ott voltam, és nem bántam meg, igaz hogy csak petezsákot látott de engem az is megnyugtatott


gratulálok

2012. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el,petezsákot már látni lehet ha van baba.

Te is megnyugodnál!


majd írj hogy mi volt.Szorítok!

2012. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elmegyek és megnézetem magam, bármit mondanak a bizonytalanságnál minden jobb.
2012. jan. 16. 13:37
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak este tudok írni a fejleményekről, mert meg kell várnom amíg hazaér a férjem, és vigyázni tud a kisfiunkra! Remélem minden rendben lesz!
2012. jan. 16. 13:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnöm így volt és azt mondták neki hogy elhalt a baba. tiszta ideg lett töle. pedig csak fiatal terhes volt. szóval én nem mennék. mi van ha ott az orvos azt mondja ez nem fejlödik menjen kaparásra....
2012. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm a választ! Sikerült elbizonytalanítanod.. Csak nem lesz ekkora gond, bízom benne!
2012. jan. 16. 13:55
 7/16 anonim ***** válasza:
5 hetes terhesen nem fognak elküldeni kaparásra, nem kell aggódnod. Menj el este orvoshoz, nyugtasd meg magad vele. Az SZTK-s orvos is írhat fel gyógyszert a barnás folyásra, nem hiszem, hogy feltétlenül várni kéne a jövő hétig. Én biztos mondanám az esti dokinak, hogy ha tud adjon valami magzatmegtartó gyógyszert.
2012. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam ínri, hogy már nem egyszer hallottam hogy az orvos elhalt terheséget állapít meg pedig csak korai terhesség és 1-2 héten belül ott a szívhang stb...


de kiváncsi vagyok mit mondanak.

2012. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen mentem először, azt is korainka tartota a doki, nem látott még színhangot, jövőhéten kell visszamennem, azót tiszta para vagyok,hogy minden rendben legyen. így azt mondom alap esetben nem kell elkapkodni, DE mivel barnáztál és még mindig fenáll,így jobb ha lát egy orvos!!!
2012. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Majd írj ha végeztél az orvosnál!
2012. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!