Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pelenkát kell venni...

Milyen pelenkát kell venni elsőre? Milyen márkát és mekkorát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy "kell", amilyet gondolsz vagy tudsz. Én pl nem is vettem, a barátnőmtől kaptam egy fél csomaggal, ami az ő babájáról megmaradt. Az Pampers 2-5kg típusú. A védőnő azt mondta, tökéletes.

Ami fontos, hogy a legkisebb méretűt vedd, 2-5 kg vagy 3-5 kg legyen. Később meg úgyis alakul, hogy melyik márka válik be Nektek.

2009. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is Pampers 2-5kg vettem. 1csomaggal.De szerintem a következő már 3-5kg lesz.Én a Pampers mellett döntöttem ha bírjuk majd.
2009. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is a barátnőmtől kaptam Pempers-t egy csomaggal. A legkisebb méretűt, Te is olyat vegyél, a márka meg mindegy.
2009. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. máj. 26. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is pampers pelust vettünk 2-5 kg-os. Nekem eddig mindenki ezt ajánlotta.
2009. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pampers a tuti,de a liberó sem rossz.Ahogy az előttem írok is írták a 2-3 kg-tól 5-ig.Csak ne vegyél olcsót még,mert azoktól általában kicsattognak az újszülöttek.Mi 6 hós koráig pamperst használtunk aztán a tescós vált be árban is.:)
2009. máj. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi libero newbornt vettünk egy csomaggal, majd a 2-es jelzésűt.
2009. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm már megszült és van tapasztalata a pelenkák terén, mert jó pár félét kaptak ajándéka. Ő mondta, hogy pamperst majd semmiképp ne vegyek, mert abból mondhatni orrán-száján folyt nekik... A libero viszont tökéletes. Azt mondta abban minden bent marad, úgyhogy én tuti olyat veszek. Az viszont, hogy milyen márka szerintem egyáltalán nem mindegy. Lehet, hogy van olyan, ami olcsóbb és jó, a drága se feltétlenül szuper (lásd az említett példát), de egyáltalán nem mindegy milyen márka.
2009. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát lehet most le leszek pontozva....de nem baj.

Mi tescos (lila csomagolású) pelenkát vettünk 3-5kg.Sok mindenki ajánlotta ezt,még az is aki megtudta venni a márkásabb (libero,pampers) pelusokat.

2009. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. máj. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!