Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen 1 centis mehszajjal...

27 hetesen 1 centis mehszajjal biztos a koraszülés? Tapaszalatok?

Figyelt kérdés
2. baba, most pénteken állapították meg! Persze egyből fekvés, ami elég nehéz egy két éves mellett, de azért igyekszem betartani. Nagyon aggódom, féltem a pici babómat:(! A kislányomnál még csak hasonló probléma sem volt. Volt valakinek hasonló?

2012. jan. 17. 05:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, nem biztos egyáltalán, de ezt mondhatták volna a dokik is :) Nekem 20. héttől volt 1 centis a külső, 24. héten a középső is, 30. héttől mindegyik, és túlhordtam 3 nappal :) Nekem is második gyerek, azt mondják eleve velük nyílik már a "cucc" hamarabb, de nem jelent semmi bajt, nyilván ha feküdnöd kell, tartsd be, nekem csak a 30. héten mondták, hogy 1 hónapig csak annyit legyek talpon amennyit muszáj, utána kontrollon már nem tiltottak semmitől, csak 38.hétig a szextől és a fürdőtől (kád), de pl szülés előtt meg már ezeket szorgalmazták.
2012. jan. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk 31 htesen beindult a szülés és teljesen elvékonyodott a méhnyak és kinyíltam 2 ujjynira (mindenhol)Ja és elment a nyákdugóm is!Aztmondták ha a 35. héétig kihúzzuk márnagyon ügyesek vagyunk!(mintha rajtam múlna,vagy a babaán...)


Szóval a 35. hétig pihentem,de akkor még könnyű dolgom volt,mert Ő volt az első!

ÉS a 34.héten elérte a súlya a 3 kilót,a doki is biztatott hogy nem lesz baj ha jön!35 hetes korom után már megint mindent csináltam!Vezettem bevásároltam takarítottam főztem mostam vasaltam (ülve) :D

ÉS 39+4-re született!Ez is télen volt féltünk a frontoktólis...De látod egyben maradtunk!Pedig én 31 hetesen rendes szabályos fájásokkal kerültem kórházba!


Szóval nyugi!Naponta ahányszor csak van időd mondd el neki,hogy még maradjonbent,mert neki ott a legjobb,és még nincs itt az idő!Nagyon várod de még legyen türelmes!


Én folymatosan ilyeneket mondtam neki!


Drukkolok,hogy minden rendben legyen!


(ja és nagyon könnyen szültem a 4kilós 61 centis lányom....Szerintem a méhszáj "gyakorlottsága"miatt)


2 éves kislány és 23 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem a mészájam van kinyílva, hanem megrövidülve van, 3-ról 1centire..én nem voltam tiszta. Amúgy még zárt.
2012. jan. 17. 09:31
 4/8 anonim ***** válasza:
ja hát az semmi ám :) én végig (12.héttől, előbb meg nem nézték) 1 centis méhnyakkal mászkáltam! attól még semmi nem fog történni, nekem mindkétszer ennyi volt, szerintem ilyen rövid vagyok alapból és ennyi :)
2012. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kezdettől meg van rövidülve de nem mondta a doki, hogy ez bármi rosszat is jelentene, úgyhogy nem is szoktam ezen gondolkodni, nem is görcsölök szinte soha.
2012. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

SZia!

Nekem a 20. héttől egy centire nyitva volt a méhszáj, koraszüléssel veszélyeztetett lettem. DE túlhordtam!!! :)) Szóval nyugodj meg és pihizz sokat(amennyit csak tudsz) és akkor biztos nem lesz gond!

2012. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm:)! Megijedtem nagyon!!
2012. jan. 17. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Második vagyok!

Az nagyon jó ha "csak" megrövidülve vagy!Próbálj megnyugodni!És hidd el hogy bent tud maradni! :)


Azért pihenj amennyit csak bírsz!

2012. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!