Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy olyan erős a...

Létezik, hogy olyan erős a baby hogy 18hetesen teljesen kinyomja magát hasfalmara hogy érzem a lábacskáit, fejét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Talán.

Nem akarlak ijesztgetni, de első gyereknél én is ezt hittem, aztán kiderült, hogy miómák vannak a méhfalam külsején, és az dudorodik ki.

Szerencsére ez semmi bajt nem okoz, már a harmadikat várom így, de elég kellemetlen tud lenni.

2012. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háááát... Semmi sem lehetetlen, de mindenképp korai. Nekem max. puklikat csinál a a hasfalamra, ha megfordul, kezet-lábat nem tudok megkülönböztetni, és 23 hetes vagyok. De persze minden nő más. :)
2012. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy kidudorodik valami helyenként aztán vissza, 18 hetesen észleltem először. A férjem is látta. (15 hetesen kezdtem érezni a mozgását) Azt, hogy az épp a feje/lába vagy mije, nem tudtam. De a mozgását láttam már a pocimon néha.

Ja, első baba.

2012. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

első!

Kizárt hogy nekem ez mióma lenne mivel,ha fordulok egyet eltűnik a pukli,az meg gondolom marad ott ahol van,nem???

2012. jan. 17. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Létezik, ugyanis az első babámat amikor először éreztem igazán mozogni 18 hetes voltam, és amikor a férjem a hasamra tette a kezét, szabályosan kidudorodott a hasam akkorát rúgott a kisfiunk. Mondjuk én nagyon vékony testalkatú vagyok, nem tudom ez számít-e.
2012. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

HÁt sajnos nincs egy helyben. Egyrészt a méh nincs "odaláncolva, így nekem kb. 10 cm átmérőjű helyen változik, hogy épp hol nyomódik ki, másrészt attól is függ, hogy a baba hogy mozog, van, amikor nagyon kinyomja, van amikor nem.

Egyébként az a "vicces", hogy az orvosok is állandóan azt mondják, hogy az "nem létezik", hogy máshol van, én meg már csak mosolygok ezen, férjem szokta mondani, hogy majd bejelöli alkoholos filccel...

Van, hogy a szőrzet alatt, és van, hogy a köldökömet nyomja ki, bár ahhoz már előrehaladottabb terhesség kell persze, amikor a méh eléri azt a magasságot.

Nekem az, ami elöl van a hasfalon, kisebb tojásnyi méretű.

2012. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ettől függetlenül én nem állítom, hogy neked ez lenne...

első

2012. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!