Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a terhesség beinditói?...

Mik a terhesség beinditói? ételek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A sör, a reggeli szex, és a rendszeres evés, és ami még nagyon fontos a rendszeres pihenés.
2009. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhes a vaníliafagylalttól (de legalább 5 gombóc naponta) és a pincegulyástól lehetsz.


Most ezt komolyan kérdezed?

2009. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy mitől leszel terhes?A rendszeres egészséges táplálkozás, kevés stressz, előtte esetleg tisztító kúra és vitaminok.
2009. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah, és a szex.:)
2009. máj. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én második


Azért ne tévedjünk el a rendszeres evés, stresszmentes életmód, jó a babának, de általában semmi köze a teherbeeséshez (már teljesen extrém eseteket kivéve)

Ha lenne, akkor nem esett volna teherbe több ezer megerőszakolt, éhező boszniai nő, se több ezer hónapok óta bombázásban élő éhező drezdai a II. világháborúban..

Ezek a baba optimális fejlődéséhez fontosak, nem a teherbeeséshez.

2009. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te második, képzeld el, hogy én a stresszhormon túltermelése miatt nem estem teherbe.Ilyen is lehet.Persze lehet, hogy Boszniában éhezve és megerőszakolva nem kellett volna éveket várnom egy babára.De hát ez elég szélsőséges eset és amúgy sem lehet már megvalósítanom.
2009. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj, ez a stressz.Mindent ráfognak.Pedig valahol azt is kiderítették már nálunk okosabb dokik, hogy egy kis strssz, és társai, még segíthetik is pl. a baba fejlődését.Hát elég hihetetlen, de ezt olvastam.Szóval biztos nem jó, de azért nem lehet csak arra hagyatkozni, hogy amiatt sikerül vagy sem.

Terhesség=rendszeres szex, két három naponta, szerencse, hogy akkor vagytok együtt amikor kell, egészséges petesejt és ondósejt, egészséges méhnyálkahártya, megfelelő hormonszint.Az ételeknek ehhez semmi de semmi köze.Hány alkoholista, gyógyszerfüggő, kábszeres nő esik teherbe.

2009. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A megfelelő hormonszintet befolyásolja a stressz.Mindegy, itt úgyis mindenki orvos.
2009. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A stresszes életmód csökkenti a fogamzás esélyét, saját tapasztalatból ill. több ismerősöm példájából tudom. Az hogyha egy megerőszakolt nő terhes lesz, az más. Az állatoknál is megfigyelhető, hogy a pillanatnyi stressz fokozza a fogamzóképességet - mint állattenyésztő mondom.
2009. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!