Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamik! Nálatok is...

35 hetes kismamik! Nálatok is buli van a pocakban?

Figyelt kérdés

Nálam napok óta tombol, olyan mintha diszkózna. Jobbra-balra nyomja ki a fenekét. A lábaival fogalmam sincs mit művelhet, de néha a könnyen csordúl ki. És fútja magát lefelé, néha úgy érzem szétszakadok odalent.... :)

Ezzel mindenki így van? Azt hittem a vége fele majd sokat alszik, és lassabb lesz. De egyre aktívabb. Amit persze nem bánok, mert legalább tudom, hogy jól van, minden ok... :)

Várom a velem hasonló korúak válaszát. Szeretném ha páran maradnátok is a szülés utánra is, és megosztanánk egymással kinek hogy zajlanak az utolsó hetek, és utána azt is, ki hogy szűlt, stb...


2012. jan. 18. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, én épp ma töltöttem a 35-dik hetemet ;) nekem is állandóan csak ficánkol;) mindegy ha nappal vagy éjjel néha már azt hiszem hogy nem is alszik a drága, nekem csak baloldalamon nyomkodja a fenekét a jobb oldalon néha a karját vagy a lábát érzem mikor iszonyatosan kinyomja;) épp ma voltam akupunkturás kezelésen na ott meg meg sem mozdult;) én is azt hittem minnél jobban közeledik az idö annál jobban csitulnak a mozgásai mert hogy nincs olyan sok helye neki, de nem igy van, mostanság megha nem mozdul órákig akkor meg szét szed az ideg most mi van vele;)! nekem az elsö babám lesz kislány;) ès neked? egyebkent jól bírod a terhességet?

üdv: 35 hetes kismama

2012. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia,igaz én még csak a 34. héten járok de nálam is ugyan ez a helyzet,mindig van valamilyen edzés és ráadásul éjjel-nappal.Néha meggyőződésem hogy az oldalamon próbál kibújni.Akkorákat rúg ,hogy nyögök,sóhajtozom közben.Nekem a negyedik babám de a másik háromnál ilyen nem volt,ez még nekem is új.Néha olyat kapok hogy majd kiugrik a gyomromból a kaja vagy épp majd be pisilek.Éjszaka apa szokott segiteni ,mert sokszor már ő sem tud aludni,simogatni szokta a pocakom és megbeszéli a kisfiával hogy ezt ne csinálja és inkább pihenjen egy kicsit,néha szót fogad és elalszik párpercre.Elég fárasztó ez igy de tényleg sokkal jobb mintha lusta lenne nagyon és állandóan aggódni kéne,bár én így is félek hogy beletekeredik a köldökzsinórba.
2012. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én holnap töltöm a 35 hetet pontosan. Holnap megyek az első nst-re is. vagyis a hivatalos elsőre. Mert már egy hete bekellett mennem mert nagyon begörcsölt a poc

akom, és behívott a dokim. Mutatott az nst kissebb fájásokat de mivel zárt a méhszájam így hazaküldtek.

Több a magzatvizem az átlagosnál, és mondta a doki, hogy jó lenne ha feküdnék, mert a burkom hamarabb megrepedhet, akár lépcsőzéstől, hírtelen mozdulattól, pláne így hogy erős görcseim is szoktak lenni.

Egyébként jól birom a terhességet, most nem görcsölökel (mióta fekszem) hanem inkább olyan érzésem van mintha késsel szúrkálnák a hasamat. Ez lehet a hideg miatt van!?


Nálunk első baba lesz, és kisfiú. Már nagyon várjuk... :)

2012. jan. 18. 13:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ma már a 36-ot töltöttem, de nálunk ez a buli folyamatos, már a 23.héttől, éjjel-nappal! :)

Közben volt fejvégű, aztán faros, utána haránt, utána megint faros, megint haránt és végül fejvégűnél megállt- mostmár csak a tengelye körül forog egyfolytában.... Éjjel is nagyon sokat.

:)

Kiváncsi vagyok idekint milyen lesz!

2012. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lányok igérjétek meg, hogy ha megszűltök írtok, én is fogok. :)
2012. jan. 18. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én tegnap töltöttem a 35. hetet. Az én pocakomban egy nagyon lusta kis krapek lakozik, néha bulizik csak, na de akkor órákig meg sem áll és átrendez mindent amit bent talál. Ezt általában este 11-1 körül szereti csinálni, de mivel nagyon későn fekvő vagyok, így nem zavar, csak így apa ritkán érzi/látja hogy mocorog. Na meg persze azért is, mert ha ő odarakja a kezét, akkor egyből leáll mindenféle mozgással, kis cseles :)

Legjobban a kis fenekét szereti kinyomni. Reggeli után azzal szórakozik hogy annyira kinyomja a hátsóját, hogy arrébb kell toljam az asztalt hogy odaférjek :) Kis vasgyúró :)

Ha teszek-veszek akkor mindig csendben van, és ha társaságba megyek, vagy jönnek hozzánk, akkor sem moccan meg. Még a családtagoknak sem!

Én holnap megyek uh-ra, kíváncsi vagyok, hogy mekkorának látják, mert az utolsó uh-n 28 hetesen 1600 gramm volt, illetve minden mérete nagy babára utalt.

2012. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én megigerem neked hogy irni fogok ;)!
2012. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké...

Ma voltam nst-n. Negatív lett, zárt a méhszáj, szóval minden oké.

Amugy jelent valamit, hogy milyen lett az nst? Mármint úgy értem, múlthéten 45ös fájásokat mutatott a gép. Ma már 80 körülieket. Ez jelent valamit? Gondolok arra, hogy közel a szülés.. Vagy ez teljesen váltakozik, hogy mikor mekkora értéket mutat??

2012. jan. 19. 18:00
 9/10 anonim ***** válasza:
én is ma voltam nálam is minden rendben van de én nem értek ezekhez sajnos miért nem kérdezted meg a dokitól;)? mekkora a babäd? az enyem 44cm 2558g;)
2012. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy csak most írok. A múlthéten nekem csak a fejét mérte a doki BPD:91 volt, a magzatvíz mennyisége miatt ultrahangozott. Nagy ultrahangom csak 2 hét múlva lesz, ha lesz... :)

Ma voltam nst-n megint, szép kis fájásaim vannak, és a méhnyakam is 2000 lett. Eddig 3000 volt. Azt mondta a doki, még 1 hetet huzzak ki, utána jöhet a baba... :)

2012. jan. 26. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!