Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismam vagyok....

29 hetes kismam vagyok. Mostanában olyan zsibbadtak a végtagjaim, rossz a közérzetem, hányingerem van szinte egész nap - normális ez? Elfog múlni még szülésig?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen én is egész nap csak lézengtem, de nekem a meleg is közrejátszott, igaz hányingerem nem volt. Most 35 hetes vagyok, mivel elmúltak a nagy melegek, jobban érzem magam, de mivel nő a pocakunk, egyre nehezebb ilyenkor már minden. Nekem pihennem kell egész nap, baba nagyon lent van,de már néha az sem jó:)

Kitartás, már nincs sok hátra:)

2009. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 28 hetes vagyok. Ugyanúgy érzem magam, mint Te, csak nekem a fejem fáj hányinger helyett. Reggel alig tudok felkelni, mert úgy érzem magam, mint aki egész éjjel talpon volt. Van már egy másfél évesem, nagyon rossz így ezt a terhességet viselni. Első terhességemnél semmi bajom nem volt, kész energiabomba voltam:)

2009. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat!

Kitartás nektek is.Legalább nem egyedül vagyok így:)

2009. szept. 2. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!