Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol és milyen kismamaruhát...

Hol és milyen kismamaruhát vegyek?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy Budapesten hol tudnék venni nagyon olcsón kismamanadrágot? 16 hetes vagyok és már csak 1 nadrágom van ami kényelmes. Azt sem tudom farmert vegyek, vagy szövet nadrágot, állíthatósat vagy bandázsosat, vastagat vagy vékonyat. A célom, hogy a terhesség végéig már ne kelljen venni másikat, (meleg időre van leggingsem meg hosszú felsőm), tehát amilyet nyáron hűvösebb időben tudok hordani és jó tavasszal és most is. Kérlek segítsetek.
2012. jan. 19. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia ! Nagyon tudom ajánlani neked : [link]
2012. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy bolt, bár lehet több is. Hello mami a neve alig használt nadrágokat és mindenféle ruhákat árulnak a bolti ár töredékéért.

Keress rá a neten van honalpjuk is ott meg tudod nézni a cimet. Én 5000Ft-ért vettem farmer nadrágot.

2012. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti, de én itt Miskolcon az egyik kínaiban 4500ftért vettem vékony farmert, nem teljesen nyárit. A csípőig tart a farmer anyag, ott megkötős, és onnantól felfele pedig rugalmas pamut. bár most tél van, nem kellett volna vastagabb se, mert simán aláfér egy "jéger alsó"szerűség. nem tom hogy hívjam az ilyesmit. szóval ez teljesen kényelmes, nem kell kötögetni, állítani, csak lehúzom, felhúzom vizsgálatnál is.
2012. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én kb 2 hét múlval szűlni fogok. És szeretném eladni utána a nadrágaimat. :) Ha addig nem kapsz olcsón, akkor írj rám privátba és küldök át képet róluk. Ha érdekel, majd megegyezünk.
2012. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én csak a h&m-ben találok szépeket (ott van bővebb szabású pulcsi a nem kismama részen is), meg a brendonban van olyan farmer, ami nekem tetszik. érdemes megnézni, a minőségük is jó!:)


24 hkm

2012. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy pl. bon prixen is van egy-két szép darab! bár mostanában nekem nem jött be, de hátha találsz! :)
2012. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A C&A-ban is ki lehet fogni jó kismama farmerokat. Bár nekem, ami nagyon bejött az a Bboom kismamabolt, nem a legolcsóbb, de nagyon jó nadrágok vannak! Nézd meg a honlapjukat: bboom.hu.

Olyan jó farmert vettem ott, hogy sokan nem is akarták elhinni, hogy kismama farmer (szűkített szárú, koptatott...)!

2012. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, végül a kínaiba vettem egy nagyon jó kismamafarmert!
2012. jan. 22. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!