Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején ajánlott...

Terhesség elején ajánlott vagy nem ajánlott méhpempőt enni?

Figyelt kérdés
Egyes írások szerint a terhesség előtt ill. az első 2 hónapban lehet, mások szerint nem javasolt. Most akkor lehet vagy nem? Köszi a válaszokat!
2012. jan. 19. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Manuka mézet szedek reggel egy teás kanállal, anyukám ajánlotta hogy nagyon jót tesz, még nem olvastam semmi rosszat, de inkább kérdezd meg a dokidat is hogyha nem vagy benne biztos :)
2012. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az első babám sajnos elment 8 hetesen. A második pedig ezután csaknem egy évig váratott magára. Én is olvastam a méhpempőről, elkezdtük szedni a párommal, teherbe estem (nem tudom, hogy ebben mekkora szerepe volt a méhpempőnek)és úgy emlékszem az első 2-2,5 hónapban szedtem végig. Most 25 hetesek vagyunk és minden rendben.
2012. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem, én is szedem, de csak kétnaponta (és a páromnak is adok).
2012. jan. 25. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhesség 3.hónapjáig ajánlott szedni, majd a baba megszületését követően anyatej termelődés fokozására ajánlott.
2012. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!