Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Máj.31. re vagyok kiírva....

Máj.31. re vagyok kiírva. Nagyon jól érzem magam, semmi jele nincs annak, hogy szülnöm kellene már, csak az a baj, hogy nagyon ideges és türelmetlen vagyok. Nem szeretném túl vinni. Van esélyem azért, hogy egyszer csak semmi előjel nélkül beinduljon?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

persze hogy van!

Nekem nem voltak joslóim sem. egész végig mocorgot a babám,nem szállt le a hasam sem.

és a kiírt napon elkezdődtek a fájásaim majd elment a magzatvízem is.

2009. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.Én is 31-re vagyok kiirva és nekem sincs semmi jele.pedig már nagyon várjuk.igaz nekem vannak joslófájásaim és ebben a frontban is bizom remélem meglesz a hatása.Hol fogsz szülni?Mil esz a baba neme?
2009. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon fogok szülni.A nemét nem tudjuk,nem mutatta magát,utána meg már nem is szerettem volna tudni.Meglepi lesz.Talán ez is közrejátszik,hogy türelmetlen,na meg kiváncsi is vagyok :-)
2009. máj. 27. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne esély. Én február 8-ra voltam kiírva, és a kislányom minden "figyelmeztetés" nélkül fogta magát, és február 4-én megszületett. Semmi előjele nem volt. Előtte nap, 3-án voltam NST-n és UH-n, és még 3100 voltam. Másnap, miután egyszercsak elfolyt a magzatvíz, berohantunk a kórházba, és már 2222 voltam. Csak úgy hipp-hopp.... :-))
2009. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!