Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek etikatlan, ha...

Szerintetek etikatlan, ha hamarabb abba hagynam a mg szedeset 36 hetesen es 4 naposan, hogy beinduljon a szules, mivel cukorbeteg kismamakent felek, hogy baja esik a babanak?

Figyelt kérdés
A mellkasa most 4-5 mm-rel nagyobb azt mondta az orvos, hogy ez nem szamottevo, a magzatviz is normalis es a flow-ja is, de nagyon kivanos vagyok es felek, hogy nem tudom tovabb betartani a dietat es szerintem a nem dietazassal tobbet artok, minthogy hamarabb kijonne a baba. A mg-t most alapbol azert szedem, hogy ne induljon be a szules, mert koraszules fenyegetett minket. De ha most kb abbahagynam 37. hetre jonne a baba. Felek, hogy kart teszek benne akaratlanul.
2011. júl. 8. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a maradék időt már kibírhatod a diétáddal, nem biztos, hogy a babának jót tenne, ha előbb születne. Szedd össze magad és légy erős, a baba mindennél többet ér! :)

Kitartás, szerintem kövesd az orvos utasításait. Nekem a 36. héttől alapból nem kellett szednem semmit már, de ha neked javasolta az orvos, akkor tartsd is be az utasítását.

2011. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most már 2 hetet nem bírsz ki???

Hagyd abba a Mg-ot a betöltött 38. héten mondjuk, akkor 39. héten megszületik, baja se lesz, és te se halsz bele még 2 hét diétába.

2011. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem konnyu tobb honapig dietazni es sajnos van, hogy nem tudom betartani, amit neha ugy erzek epp esszel sem tudom megallni, hogy valamit ne faljak be. Nem hiszem, hogy barki tud ilyen sok ideig dietazni helyesen.
2011. júl. 8. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki cukorbeteg élethosszig diétázik, nem pár hétig-hónapig.
2011. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hala istennek nekem csak terhesseg alatt van, de valoszinu, hogy megmarad vagy visszajon, mert nalunk mindenki cukorbeteg. Hat nem is ismerek olyan cukorbeteget aki nem csal a dietaban van aki egyaltalan nem tartja be, de mas magadban kart tenni vagy a bababan. De most nem a dieta a kerdes, hanem a mg abbahagyasa.
2011. júl. 8. 21:19
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ha megfelelő súlyú a baba és minde rendben van akkor befejezheted!Én megértem az aggódásod igaz nekem első baba de én is mindent megtennék !

És szerintem se lehet könnyű diétázni ennyi ideig!

Boldog babavárást a továbbiakban!

2011. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg attól hogy abbahagyod, nem biztos hogy megszülsz. Ismerek olyat, aki visszatartáson volt 30 hetesen, aztán meg majdnem indítani kellett.

Nekem az ikrekkel görcsoldót írt a doki (nem görcsöltem, csak megelőzésnek), na hát olyan bélgörcsiem voltak tőle hogy 3 nap alatt jöttem helyre és bírtam kiegyenesedni. Nem szedtem, csak ha igazán görcsöltem.

Nem lett semmi bajunk. 36 hétre születtek, de nem ezért, és nem is voltak ahhoz képest kicsik ők sem, 2 kg felett.

Tedd ahogy a szíved diktálja, meg el is számolhatták, nem feltétlen azért nagyobb a baba mert cukros vagy.

Boldog babavárást!

2011. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is abbahagytam de nem jött hamarabb a kiscsajszink. 39 hétre szültem és a 36 hetet betöltve hagytam abba hasonló okok miatt.
2011. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy magnézium nem tart vissza egy szülést. Ebben biztos is vagyok.
2011. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyd aba nyugodtan a mg szedését,de ettől függetlenül elképzelhető hogy 40 hétig kihuzod.
2011. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!