Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orrdugulás mint terhességi tünet?

Orrdugulás mint terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Pár napja állandóan be van dugulva az orrom, és folyik is. Nem vagyok megfázva. Van poratka allergiám, de eddig még sosem volt ennyire durva. Orrsprayt használok egy nap többször is, hogy kapjak levegőt. Szerintetek, a babóca csinálja, vagy csak egyszerűen az allergia erősödött fel ennyire? Volt valaki hasonló helyzetben? Vannak házi praktikák, hogy ne kelljen sprayt használni folyton?
2012. jan. 20. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan így kezdődött. Sajnos azóta asztmát is megállapítottak az első terhességem alatt. Amint abbahagytam a szoptatást az asztmám is visszament a normális szintre. Most is befulladok a második terhességem alatt és nekem is a poratka okozza az allergiát, ami miatt van az asztma. Én nem tudtam mit kitalálni, sajnos. Nekem nem segített semmi. Ha tud rá valaki valamit, akkor én is szívesen venném! 31 hetes km

2012. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem már régebben kialakult az asztmám sajnos, nekem is az atka allergia okozta, most az elején még megvagyok csak az orrommal nem tudok mit kezdeni :(
2012. jan. 20. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen! A terhesség okoz nyálkahártya tulműködést! Én főleg az első terhességemkor tocsogtam a váladékban mindkét érintett helyen:-)
2012. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!