Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
3 napja késik, csináltam egy tesztet de negatív lett, 2 napja reggelente hányingerrel kelek és gyakran járok pisilni! Lehetséges, hogy a teszt még nem mutatja ki? Vagy csak annyira szeretném a babót, hogy bebeszélem magamnak a hányingert meg ezeket....
2012. jan. 20. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg csak bebeszéled.ha 3 napja késik akkor persze még nem mutatja ki a teszt hogy terhes vagy.várj 1 hetet és akkor csináld meg.egyébként a tünetek ilyenkor még nem jelentkeznek
2012. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 gyermekem van.Nálam 6-7 hetesen kezdödött a hányinger.elötte semmi.Amit most érzel az nem attól van,de lehetsz terhes.tesztelj ujra pár nap mulva:).
2012. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mind a két választ cáfolnám, mert nekem a nemvárt menszesz előtt 4 nappal kezdődött a hányinger. Furcsálltam is de pont e miatt csináltam egy tesztet, ami közepesen erős pozitív lett.Tervezett baba és most 27 hetes a pocakban a kisfiú.Szóval szerintem nem mindenkinél ugyanúgy és ugyanakkor jelentkeznek a tünetek.

Viszont azt nem tudom terhes lehetsz e mert a teszt a hcg-t mutatja ki és ez a hormon váltja ki ezeket a tüneteket(hányinger, hányás, émelygés...stb.)Szóval ha szerintem van már tünet akkor a tesztnek is ki kellene mutatnia....de hát nem vagyok orvos, ezt mind csak tapasztalatból írom. Várj pár napot és csinálj még egy tesztet.

2012. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is cáfolnám az első válaszadót, ilyenkor már a legkevésbé érzékeny teszt is ki szokta mutatni a terhességet. Persze nem 100%, biztos volt már olyan akinek nem mutatta ki, de általában ilyenkor már kell lenni annyi HCG-nek a vizeletben, hogy kimutassa.

Nekem a nemvárt előtt 5 nappal mutatta ki, igaz, az egy 10-es teszt volt.

Valószínűleg nem vagy terhes, vagy ha igen, akkor szerintem később volt ovud. Próbálj még tesztelgetni, és ha negatív marad és nem jön meg akkor szerintem menj el orvoshoz.

2012. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tobb mint egy het telt el mire kimutatta. Asszem10 nap. De valoszinu nem a ciklus kozepen estem teherbe hanem kesobb. Szoval lehet. Csinalj tesztet par nap mulva.
2012. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 3 napja késik,akkor még várj a teszttel,mert nekem is csak 6 nap késés után mutatott halvány pozitívat,tehát még nem kizárt hogy terhes vagy.A gyakori pisilés nálam is jelen volt,az terhesség jele lehet.Viszont a hányingered szerintem nem a terhességtől van,az kb 6.7.héten kezd jelentkezni,de lehet hogy neked nem is lesznek rosszulléteid.Tehát meg van az esély rá,hogy baba van a dologba,de várj még 3 napot és után csinálj tesztet.Aztán feltétlen írd meg az eredményt.:-)
2012. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!