Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kifogok készülni?

Figyelt kérdés
Férjem 1hete vesztette el a munkáját. Van félretett pénzünk+az én táppénzem. Anyosomekkal élünk együtt. Amióta nincs munkája férjemnek azóta csesztetik, hogy milyen felelőtlen nem tudja eltartani a családját meg egyéb hasonlók. Szegénykém természetesen gőzerővel keres munkát. Én nem rég jöhettem haza a kórházból azzal a feltételel, hogy fekszem és csak wcre meg zuhizni kelek fel. Ma megkaptam anyosomtol, hogy hogy lehetek ilyen lusta, hogy egész nap alszom és hogy szégyeljem magam hogy milyen háziasszony vagyok. Utánna még hozzátette szó szerint, hogy nem is érti, hogy mért nem pakoltam még össze és mentem el innen a p....ba. nem akarom, hogy ilyen emberek között noljon fel a gyerekem. 32hkm
2012. jan. 20. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem véletlenül nem egészséges a szülőkkel (legyen az bármelyik) együtt lakni. Én a helyedben oda semmiképp nem szülném meg a kicsit, akkor inkább egy albérletbe. Így te mindig is csak a sz*r leszel. A párod remélhetőleg talál valamilyen akár átmeneti munkát és menjetek külön.
2012. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

milyen kedves anyósod van ettől már csak az enyém jobb :P


végül is az unokáját teszi ki az utcára..

tényleg menjetek külön hidd el később beleőrülsz ebbe,

lépnetek kell és párodnak kiállni melletted, egymás mellett hiszen látom őt is csesztetik,

próbáljatok meg külön menni, nem muszáj 2 szobás albiba, a baba ellehet nálatok egy szobába,nálunk is így van majd ha nagyobb lesz mi is lépünk nagyobba..

de ezt idővel nem lehet kibírni

remélem minden megoldódik, tojjál anyósod fejére a ti egészségetek a legfontosabb


2 éves kislány anyukája

2012. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Úristen! Hát onnan tényleg menjetek el, ahogy erre lehetőség nyílik. Korábban is ilyen rossz viszonyban voltatok, vagy csak az elmúlt 1 hétben?

A te szüleidhez nem tudtok menni?

2012. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt soha gond csak amióta nincs munkája a férkjemnek. Már egy jó ideje együtt élünk és eddig imádtak soha egy rossz szó nem volt. Emlékszem mikor leérettsegiztem anyosom odàkat zengett rólam a bnőjènek a telefonba, hogy milyen büszke rám, hogy ilyen.jól teljesítettem. Szoval ezért se nagyon értem a helyzetet,
2012. jan. 20. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Meneküljetek amíg tudtok!!!!!!!!Ugyanezt a történetet néztem végig a sógoromékkal kapcsolatban, addig b...sztatta őket anyüsom, hogy a lány szülei szereztek nekik egy üresen álló rokoni házat, hogy a férjem szüleitől megpattanhassanak. ínekem szörnyű természetű anyósom, engem első babám születése után kikészített totál. bár mi a férjemmel soha nem laktunk náluk, mégis jött mindennap és nem hagyott nyugtunkat, mindenbe be
2012. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
bocs, megnyomtam, előző vok. szóval mindenbe beleszólt a babát folyton kikapkodta a kezemből.tűrtem, mert még naív voltam, aztán a hátam mögött mMost eg elmondott mindenféle bénának, h nemtudom ellátni a gyermekem. na most rá fog b...szni. 2. babám várom, de most előre ki fogom jelenteni, h nem kérek semmilyen segítséget, szeretnék mindent egyedül csnálni. rövid időre el jöhet bárki meglátogatni,de én babázok és pont. a férjem itthon lesz majd ő segít.tuti balhé lesz ebből, de nem bánom, mégegy gyermekágyas időszakomat nem teszi tönkre. hajrá!hidd el az önállóságnál nagyobb kincs nincs!
2012. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Totál így voltunk mi is annak idején.Anyóséknál laktunk,terhes voltam és a férjemnek nem volt munkája.Az én anyósom is nagyon rendes volt az elején,de ahogy megszületett a baba tönkretett mindent.A férjem talált 2 hónap alatt új állást,szó szerint éjjel-nappal dogozott,16-18 órákat még Vasárnap is.Azóta már nem lakunk velük,de életem legrosszabb másfél éve volt,lelkileg tönkrementem,elvette az életemből a legszebb baba időszakot,rengeteget veszekedtem a férjemmel,majdnem szétmentünk anyósomék miatt.Ahogy munkája lesz a férjednek lépjetek.Bármi jó ha együtt vagytok,ki fog az alakulni.De ne járj úgy mint én.Mai napig cipelem a sebeket.
2012. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én anyósom mesélte. Kb hasonló volt a hejzete az ő anyósával is, vele laktak ők is. Karácsony előtt rakta ki őket szó szerint az utcára a férjemmel aki akkor 3 hónapos volt. Milyen rendes anyósok vannak. Lehet az enyém sem lenne különb ha együtt laknák, de ő nem olyan gonosz. De lakva minden másként megy. Nagymám mondta mindig, ha egy földkunyhóba akkor is a fiataloknak külön a hejük. Milyen igaza volt.
2012. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!