Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi Pop Andrea tarifája?

Mennyi Pop Andrea tarifája?

Figyelt kérdés
Orvosváltás előtt állok,vannak már gyerekeim.Tudom,hogy "általában" a rendelés 10x-e a tarifa(az előző dokimnál kevesebb volt,szintén István-os),de én konkrét összegre vagyok kíváncsi.Előre is KÖSZI!
2012. jan. 21. 18:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mond árat,rád bízza(júniusban szültem nála).A rendelés 10x-e szokott lenni,így mi 100 ft-ot adtunk neki,aki nekem ajánlotta barátnőm,ők viszont "csak" 50 e ft tudtak neki adni,tehát nem pénzéhes orvos(sajnos,nem egy olyan van..)Nagyon rendes,empatikus gátvédelemmel szültem,a kórházról és a szülésznőmről(Hajdú Barbara) is csak jót tudok mondani.Magánrendelése a G1 intézetben van.
2012. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,köszi a gyors válszt!Még szimpatikusabbá tette Őt,hogy nincs tarifája!Nekem is sikeres gátvédelmem volt(2x),és szintén a Hajdú Barbi volt a szülésznőm(imádom Őt,és úgy tudom,az Andrea is vele szeret dolgozni)...még egy kérdés:Te a G1-be jártál hozzá?Mert én megnéztem a honlapon az árakat,és ott 15000 ft-ot írnak(terhesgondozás+UH)illetve 12000 ft-ot(terhesgondozás).Esetleg "saját" ára van a doktornőnek.Különben az előzőé is 15000 ft/alkalom volt...előre is köszi,ha szánsz még rám egy kis időt.És persze gratulálok a kicsihez!
2012. jan. 21. 21:24
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

köszönöm a gratulációt:)Neked is gratulálok a babához!

Igen,a G1 intézetbe jártam/ járok nagyon színvonalas hely.Most látom a honlapon,hogy kicsit drágultak(idén még nem voltam),tavaly 10 e ft volt a sima terhesgondozás,UH-val 12 e ft úgy emlékszem.Az összes orvosnak ugyanaz a honlapon kiírt a tarifája,természetesen adnak számlát mindig,eü.pénzári számlát is lehet kérni.Azt hiszem a 20.hét körül a dr.nő egy egyhetes szabadságon volt,és nekem aktuális volt egy vizsgálat,akkor Páczai Anita dr.nőhöz mentem a G1-en belül,ugyannyit fizettem,ő is rendes volt.

Pop dr.nő tényleg segítőkész,szülés után elintézte nekem az egyágyas alapitványi szobát is,minden nap többször bejött megnézni,az egyik lány,aki ügyeletbe szült nála,ő is csak jót mesélt,pedig neki fogadott orvosa sem volt.Hajdú Barbi tényleg jó választás volt,a doktornő ajánlotta,sokat segített.

Mikorra várod a picit?Kihez jártál eddig?

2012. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Off lesz, bocsánat: óvatosan írjatok nevet és összeget mert pont ma olvastam a tévé teletextjén hogy 20 orvos ellen indult eljárás (ÁEK-ben) szülésnél adott ( illetve elkért ) tarifák miatt.
2012. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó,


már csaknem a gyakorikerdesek alapján nyomoznak:)

Szomorú,hogy ilyen a magyar eü.helyzete,de nem lehet elvárni az orvostól sem,hogy munkaidőn kívül éjjel-nappal,ünnepnapokon stb.készenlétben álljon,és 5-10-15-20 órán keresztül veled legyen,műtsön stb. a semmiért.

Amúgy tud számlát adni a dr.nő.

2012. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Az "off"-os vagyok, sajnos sosem tudni hol nyomoznak :( Facebook és iwiw alapján is sok nyomozás indult, más ügyben. Egyébként a google kereső az elsők között adja ki a gyakorikerdesek oldalt. Csak jót akartam, tényleg.


( én is adok hálapénzt a szülészorvosomnak amúgy, 2.babát várjuk, vidéki vagyok, szóval tudom hogyan működik )

2012. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Valóban sajnos ma már mindenre oda kell figyelni,mert nem tudni honnan érkezik a "pofon".

Most még csak halkan mondom,hogy babát várok,igen halványan lett pozitív a tesztem,holnapra nem várom a mensimet.Eddig a Szőczei Beához jártam,ám a 2. szülésemnél valahogy nem volt a toppon.Semmi gond nem volt vele,csak annyi,hogy az utolsó 30 percre esett be,holott a Barbi időben felhívta,és azt is mondta,hogy siessen,mert gyors lesz a szülés.Így is lett,3 óra alatt született a pici(este 7-kor),a Barbi 4-kor hívta fel,amikor kezdődött a vajúdás(eleve 2.5 ujjnyival indultam,ráadásul az első gyerek is 4 óra alatt lett meg).Ehhez képest fél 7-kor ért oda.Ezt egy kicsit?? nehezményeztük.Pláne,hogy 70 e-t kér,ha megfogadod.Hát,ezért gondoltam,hogy váltok.És az Andreáról még nem hallottam,olvastam negatív véleményt,az én dokimról meg-a napokban-olvastam pár nem túl hízelgő véleményt.Többek között olyat is,hogy nem ért oda a szülésre...

2012. jan. 22. 11:17
 8/31 anonim ***** válasza:

Akkor gratulálok(halkan,lekopogva):):)

Szőczei Beát nem ismerem,de ha nem bízol benne teljesen,akkor szerintem ne kockáztass,mégis csak megismételhetlen dolgok ezek,ha magánrendelésre járunk,fogadott orvosunk van,nehogy azon kelljen idegeskedni,hogy nem ér oda időben a orvos.

Andreáról még sem olvastam/hallottam negatív véléményt.

Azt elfelejtettem írni,hogy a rendelése mindig full-on van,úgyhogy,ha hozzá szeretnél járni érdemes időben időpontot kérni.


Majd írj,hogy mi volt:)

Jó hétvégét

Dóri

2012. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen,azt tudom,hogy szinte hetekkel előbb kell időpontot kérni.
2012. jan. 22. 13:14
 10/31 A kérdező kommentje:
Nektek is jó pihenést!
2012. jan. 22. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!