Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi Pop Andrea tarifája?

Mennyi Pop Andrea tarifája?

Figyelt kérdés
Orvosváltás előtt állok,vannak már gyerekeim.Tudom,hogy "általában" a rendelés 10x-e a tarifa(az előző dokimnál kevesebb volt,szintén István-os),de én konkrét összegre vagyok kíváncsi.Előre is KÖSZI!
2012. jan. 21. 18:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Én most lettem állapotos, még nem szültem. A gátvégelemről érdeklődnék, hogy az mit is jelent pontosan?

Én csöndes szülést szeretnék, Leboyer-féle abban nem olvastam erről.

2012. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Olvasd ezt el,sok hasznos információ van benne:

[link]

2012. jan. 22. 16:39
 13/31 A kérdező kommentje:
Szia Dóri!Ma megint teszteltem-ráadásul nem is reggeli vizeletből-(Corax,és digitális ClearBlue),mindkettő 1 percen belül pozitív lett(a CB 2-3 hetet írt,ami ugye orvosilag 4 hét).Felhívtam a G1 intézetet,február 14.-re kapatam időpontot(aznap leszek 7 hetes).Ez így pont jó,nem is akartam előbb menni.Még nem tudom,a doktornőt választom-e,de majd kiderül.Köszönöm a segítséget,a gratulációt,és minden jót kívánok Nektek!Bea
2012. jan. 26. 16:12
 14/31 anonim ***** válasza:

Szia Bea,


jajj de jó-gratulálok és nagyon sok boldogságot a picihez!

Szerintem,ha ez a két,megbízható teszt kimutatta,akkor már biztos:):):)

Nézz körül,olvasgass,kérdezősködj,nem olyan egyszerű ez az orvos választás,bár szerintem,amikor belépsz a G1be és kijössz Andreától eszedbe nem jut máshova menni:):):)


Jó babavárást,vigyázz magadra!

Dóri

2012. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Képzeld,ma estére volt időpontom a doktornőhöz(8-ra),most hívott az asszisztense,hogy el kellett mennie egy szüléshez...péntekre kaptam másik időpontot.Hááát,nem túl jó kezdet.Meg "nagy" kedvesen azt is mondta-az asszisztens-,ha ez így nem felel meg olyan orvost keressek,akinek kevesebb a betege...elég érdekes hozzáállás,miután most készülök egy csomó pénzt ott hagyni.Arról nem is beszélve,hogy 7 hetes vagyok,és eddig még nem látott doki.Bár semmi panaszom,de azért mégis.39 éves vagyok,szeretném a gondos ellátást.
2012. febr. 14. 17:53
 16/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök,hogy minden rendben Veletek:)

Sajnálom,hogy bunkó volt az asszisztens,tényleg nem túl jó kezdet.

Dr.Lengyel Máriát nem ismered(fiatal dr.nő szintén az Istvánban) nekem is lenne most egy kisebb panaszom,és Andreához 3 hét múlva tudtak mondani időpontot.Sajna,nem túl jó,hogy ilyen elfoglalt.Lengyel dr.nőről én jókat hallottam,kép alapján is szimpi,gondoltam kérek hozzá időpontot.

2012. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Neki hol van a magánrendelése?Szimpatikus Ő is.
2012. febr. 14. 19:19
 18/31 anonim ***** válasza:

Annyit tudok,hogy a Margit híd Budai hídfőjénél,illetve a Medicoverben-Szépvölgyi úton.Az utóbbi nem olcsó 20-22 e ft,megkérdeztem telefonon,gondolom a másik magánrendelése nem ilyen drága.

Írtam ki egy kérdést itt,hátha tud valaki konkrétabbat.

Üdv:

Dóri

2012. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Itt a tel.száma:0620-325-8747


Már nem akarom zavarni este,holnap reggel fehívom.

2012. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Azt megtaláltam,Horváth u. 18.Korábban írta valaki.Na,onnan nincs messze a mostani dokim(Gül baba u.)A végén még maradok Nála...és vajon mennyiért szüleszt a Lengyel doktornő?Az se mindegy.
2012. febr. 14. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!